FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Дмитро Михайленко: "Новачкам потрібен час"
^

Дмитро Михайленко: "Новачкам потрібен час"

1278
Дмитро Михайленко: "Новачкам потрібен час"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Головний тренер СК "Дніпро-1" Дмитро Михайленко відповів на запитання клубної пресслужби після спарингу проти польської "Ягеллонії":

— Вийшли абсолютно два різних тайми. У першій половині зустрічі перевага була на боці польської команди, а після перерви вже ми переважали суперника, при цьому у нас були моменти, і хоча нам не вдалося забити гол, проте другим таймом я задоволений. А перший тайм нам не вдався – і суперник діяв дуже інтенсивно, і ми багато чого дозволяли йому. У другій половині ми вже стали пресингувати, оскільки почали грати у більш звичному складі. А в цілому, спарингом задоволені, адже грали на хорошому полі, проти хорошого суперника, у якого невдовзі почнеться його чемпіонат.

— Як інтегруються в команду новачки, які і грали у першому таймі?

— Звичайно, що створення команди – складний процес. Хлопці, з якими ми працюємо два роки вже розуміють один одного, а також наші вимоги, ну, а тим хлопцям, хто зараз прийшов – їм потрібен час. Плюс накладається ще і втома, адже ми не готуємося до матчів, а граємо втомленими. Тому, звичайно ж, є різниця, коли грає одразу велика кількість новачків, або хлопці, що знаходяться з нами тривалий час.

— Як в цілому оцінюєте збір, тим більш, що зараз команда входить у полосу контрольних матчів?

— Так, зараз входимо у досить інтенсивний графік ігор, тренуємося в основному над тактикою, тому для нас дуже важливо, щоб усі були здорові, щоб ніхто не випадав з обойми. Дуже важливий зараз період, коли проводиться велика кількість спарингів, і є можливість попрацювати над усіма зв’язками на полі. Тому дуже очікуємо зустрічей з новими сильними суперниками.

Читайте также: Контрольний матч. СК "Дніпро-1" - "Ягеллонія" (Польща) 0:1. Знову поразка

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения