Главная Украинские Favbet Лига Єгор Назарина: "В Сіде дійсно комфортні умови для "Карпат"
^

Єгор Назарина: "В Сіде дійсно комфортні умови для "Карпат"

704

Єгор Назарина: "В Сіде дійсно комфортні умови для "Карпат"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Хавбек "Карпат" Єгор Назарина в коментарі прес-службі клубу розповів про початок підготовки до сезону в Туреччині. Нагадаємо, сьогодні, 26 січня, "зелено-білі" розпочали тренування на турецькому зборі.

- Після першого тренування на узбережжі Середземного моря почуваюся прекрасно. Головне наше завдання – підготуватись якнайкраще до весняної частини УПЛ. Я вже не вперше готуюся до сезону в Туреччині, але раніше це було виключно в Антальї, саме у Сіде бувати ще не доводилось. Приємно, що тут дійсно комфортні умови для проживання, все є для того, щоб якісно тренуватись.

Вважаю, що три тижні цілком вдосталь для всебічної підготовки до офіційних матчів. Думаю, що нам до снаги виконати усі задуми та плани тренерів за цей термін. Завжди краще готуватись через товариські зустрічі та набувати таким чином оптимальних кондицій.

Принагідно, хочу попросити підтримки у вболівальників у весняній частині чемпіонату України, адже вона нам дуже потрібна. Наше завдання – вигравати матч за матчем, набирати максимальну кількість очок та зняти усі питання щодо продовження виступів в УПЛ, - зазначив Єгор Назарина.

Читайте также: "Карпати": перший робочий день в Туреччині та Гіоргадзе на перегляді
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме