Главная Украинские Favbet Лига "Карпати": Санжар залучив до тренувань хлопців із юніорської команди
^

"Карпати": Санжар залучив до тренувань хлопців із юніорської команди

821
"Карпати": Санжар залучив до тренувань хлопців із юніорської команди
Фото - Оф.сайт ФК "Карпаты"

Сьогодні, 22-го січня, на заміській базі в Брюховичах у рамках першого етапу підготовки до весняної частини сезону відбулось два заняття футболістів львівських "Карпат", інформує офіційний сайт "зелено-білих". Зранку гравці займались силовими вправами у тренажерному залі та виконали крос, а вже після обіднього відпочинку карпатівці приступили до заняття на футбольному полі. На базі команду зустрів поривчастий вітер та сніг, однак це не завадило "левам" якісно провести тренування.

Окрім гравців "молодіжки", які вже традиційно тренуються разом із "основою", Роман Санжар залучив до занять хлопців із юніорської команди "Карпат": Владислава Мудрика, Валентина Гороха, Юрія Тлумака, Юрія Раделицького та Максима Хланя.

Спочатку команда провела розминку, а згодом гравці отримали вказівки від тренерського штабу та розпочали інтенсивне тренування. Карпатівці добряче попрацювали над контролем м’яча, зіграли у "квадрат", а на завершення провели двосторонню гру.

Нагадаємо, що вже у суботу, 25-го січня, "Карпати" вирушать до Туреччини, щоб провести другий етап підготовки до весняної частини чемпіонату. Там делегація "зелено-білих" матиме два місця дислокації: спершу карпатівці мешкатимуть в Сіде, а згодом переберуться у Белек. Як і зазвичай, "леви" матимуть комфортні умови для проживання і в їхньому розпорядженні будуть окремі поля для тренувань. Збори триватимуть до 15-го лютого, а вже 22-го лютого львів’яни вдома на стадіоні "Україна" прийматимуть "Дніпро-1".

"Карпати": Санжар залучив до тренувань хлопців із юніорської команди - изображение 1"Карпати": Санжар залучив до тренувань хлопців із юніорської команди - изображение 2"Карпати": Санжар залучив до тренувань хлопців із юніорської команди - изображение 3"Карпати": Санжар залучив до тренувань хлопців із юніорської команди - изображение 4

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме