Главная Украинские Favbet Лига Назарій Русин: "Розумію, що некрасиво відреагував на відставку Хацкевича, але не шкодую про це"
^

Назарій Русин: "Розумію, що некрасиво відреагував на відставку Хацкевича, але не шкодую про це"

1784

Назарій Русин: "Розумію, що некрасиво відреагував на відставку Хацкевича, але не шкодую про це"
Фото - Михаил Козелко, Footboom

Нападник "Динамо" Назарій Русин розповів, як відреагував на відставку Олександра Хацкевича в серпні. Гравець не стримався і влаштував тролинг у Instagram.

"Це щирі почуття. Я спочатку не міг в це повірити. Я розумію, що це некрасиво з мого боку, але я не шкодую, правда. Я дуже чекав його відходу з клубу. Хоча Денис Бойко мені потім пояснив, що я вчинив дуже некрасиво. Але я все одно не шкодую. Я тоді грав у "Зорі" і розумів, що тепер зможу повернутися додому, в "Динамо".

Якби Хацкевич залишився, я б і влітку пішов в оренду. Я б не грав при ньому. Питав якось у Лужного, чи залежить в цій ситуації щось від мене. Він сказав - "Ні, ти нічого не зміниш, він тебе не бачить. Грати не будеш".

Я багато розмовляв з Ігорем Суркісом, він сказав, що не бажає мене відпускати, тому що вірить в мій талант і хоче, щоб я грав у його команді. Коли купили Родрігеса, мене погодилися відпустити в оренду", - сказав Русин в ефірі SportarenaTV.

Читайте также: Назарий Русин — скандалы с Хацкевичем и немецкий менталитет Скрипника (Видео)

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме