Главная Украинские Favbet Лига Назарій Русин: "В "Шахтар" не перейшов би за будь-які гроші, цей клуб - мій ворог"
^

Назарій Русин: "В "Шахтар" не перейшов би за будь-які гроші, цей клуб - мій ворог"

1538

Назарій Русин: "В "Шахтар" не перейшов би за будь-які гроші, цей клуб - мій ворог"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Форвард "Динамо" Назарій Русин розповів, як міг продовжити кар'єру в "Шахтарі".

"Ми з Ромою Вантухом приїхали з "Львова" на перегляд в "Динамо". Тоді тренером-куратором молодіжних складів "Динамо" був іспанець Унаї Мельгоса. Я пройшов збори, спершу дуже хвилювався, у мене був мандраж.

Думав, що в "Динамо" всі футболісти такі накручені, а хто я? Простий пацан зі Львівської області. Так ось, пройшов тритижневі збори, Мороз був мною задоволений, але підходить Унаї і каже мені таку фразу: "Все добре, але збирайся і їдь додому. Ти не рівень "Динамо". Я засмутився, звичайно.

Мені відразу почали дзвонити з "Дніпра". Я їм відразу відмовив, був там один раз - не сподобалося. Думав, що переходжу в "Шахтар". Так, вони мене хотіли бачити в команді. Але раптом дзвінок з "Динамо". Кажуть: "Мороз і Шматоваленко переконали керівництво, що ти нам потрібен, приїжджай, будемо підписувати контракт". Я відразу ж приїхав і підписав. Така історія.

Чи міг би перейти у "Шахтар"? Я відданий "Динамо", це мій рідний клуб. І в "Шахтар" б я не перейшов за будь-які гроші. Грубо кажучи, цей клуб - мій ворог", - сказав Русин в ефірі SportarenaTV.

Читайте также: Назарий Русин — скандалы с Хацкевичем и немецкий менталитет Скрипника (Видео)

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме