FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Олександрія" в Туреччині: відновлення кондицій і підготовка до спарингів (Фото)
^

"Олександрія" в Туреччині: відновлення кондицій і підготовка до спарингів (Фото)

1646

"Олександрія" в Туреччині: відновлення кондицій і підготовка до спарингів (Фото)
Фото - fco.com.ua

"Олександрія" взяла курс на Туреччину і вже прибула до Аланії, в готель Goldсity, де традиційно зупиняється українська команда. Як повідомляє офіційний сайт олександрійців, майже одразу підопічні Володимира Шарана провели перше тренування. Футболісти приділяли увагу силовій, біговій та роботі з м’ячем.

"Олександрія" в Туреччині: відновлення кондицій і підготовка до спарингів (Фото) - изображение 1"Олександрія" в Туреччині: відновлення кондицій і підготовка до спарингів (Фото) - изображение 2"Олександрія" в Туреччині: відновлення кондицій і підготовка до спарингів (Фото) - изображение 3"Олександрія" в Туреччині: відновлення кондицій і підготовка до спарингів (Фото) - изображение 4"Олександрія" в Туреччині: відновлення кондицій і підготовка до спарингів (Фото) - изображение 5"Олександрія" в Туреччині: відновлення кондицій і підготовка до спарингів (Фото) - изображение 6"Олександрія" в Туреччині: відновлення кондицій і підготовка до спарингів (Фото) - изображение 7

Нагадаємо, що на першому зборі "Олександрія" проведе 5 контрольних поєдинків.

"Олександрія" в Туреччині: відновлення кондицій і підготовка до спарингів (Фото) - изображение 8

Читайте также: Офіційно: "Олександрія" підписала угоди з Гордієнком, Вантухом та Мишенком

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения