FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Єгор Назарина: "Моя мрія - виступи за збірну України"
^

Єгор Назарина: "Моя мрія - виступи за збірну України"

969
Єгор Назарина: "Моя мрія - виступи за збірну України"
Фото - "Карпаты"

Гравець "Карпат" Єгор Назарина в коментарі прес-службі клубу розповів про те, як минає відпустка, про ставлення до післяматчевих інтерв’ю та думки про збірну України.

– Відпочинок провів зі своєю сім’єю. Доволі давно так не відпочивав, адже під час виступів у Бельгії відпустка виглядала інакше – можна було розраховувати лише на 5-7 вільних днів. Влітку два тижні переважно проводив десь на відпочинку за кордоном. Тому цього разу я нікуди не літав, просто залишився з рідними.

– Основну частину відпустки провів у Прилуках?

– Був і в Прилуках, і у Дніпрі. Також рідні приїжджали до Львова.

– За м’ячем встиг скучити?

– Звичайно! Мабуть, кожен футболіст не може відпочивати дуже довго. Я, наприклад, розпочав підготовку до зборів 31 грудня. Потрібно плавно входити у футбольний рік.

– Новий рік – це особливе свято для тебе?

– Ні, це звичайне свято, хоча з певною особливістю. Звик з дитинства загадувати бажання у новорічну ніч, тому цей рік не став винятком. До речі, Новий рік ми зустрічали у Львові.

– У місті Лева ти мешкаєш кілька місяців. Вже можеш провести рідним невеличку ознайомчу екскурсію?

– Скоріше, вони можуть провести мені екскурсію (посміхається). Батьки були у Львові багато разів, тому добре орієнтуються у місті. Хоча у мене теж є кілька улюблених місць, вони в основному розташовані у центральній частині. Принаймні, ми з дівчиною гуляємо, в основному, у центрі міста, нам тут подобається. До того ж мешкаю неподалік – на відстані 10-15 хвилин від центру і пересуваюся по місту без навігатора. Мій маршрут звичний і простий: дім, центр, тренувальна база у Брюховичах.

Читайте также: Роман Санжар: "Для себе я вже висновки зробив"

– За цей час встиг відзначити характерні риси львів’ян?

– В ментальному плані вони схожі до людей, які живуть у Європі. Мешканці Львова м’які, не грубі у спілкуванні. Та й саме місто не сильно відрізняється, наприклад, від Антверпена, де я жив раніше.

– На вулицях вболівальники часто розпочинають діалог з тобою?

– Так, я завжди відкритий до розмови. За цей час було всяке: критика, підтримка, багато позитивних речей. Вважаю, що варто завжди спілкуватися з вболівальниками і дослухатися. Крім того, результати "Карпат" не залишають байдужими людей і їхні зауваження є слушними.

– Ти поїхав у Бельгію в доволі молодому віці. Чого тебе навчило європейське життя передусім?

– Головний урок – це мова. Коли їдеш виступати за кордон, то повинен розуміти, що маєш спілкуватися і думати з усіма однією мовою. Другий аспект – це впевненість у собі. Як на мене, до "Антверпена" у мене було її менше. На полі це дуже важливий момент.

– Не всі футболісти полюбляють спілкуватися з пресою і давати інтерв’ю. Натомість від тебе майже ніколи не отримаєш відмови. Це ще одна з бельгійських звичок?

– Так склалося, що я і раніше був відкритий до діалогу, а виступи за "Антверпен" це ще більше закріпили. Насправді я завжди готовий до інтерв’ю чи зустрічей з вболівальниками. Це потрібні речі у функціонуванні кожного клубу. Якою б ситуація не була в команді, треба бути відкритим і виходити до громадськості з поясненнями. Вважаю це частиною роботи футболіста.

– Влітку національна збірна України гратиме на Чемпіонаті Європи. Про виклик до головної команди країни не мрієш?

– Для мене виступи за збірну – це ціль і мрія. Головне – якнайкраще виконувати свою роботу і допомагати "Карпатам". Якщо тренерський штаб збірної зверне на мене увагу, буде дуже приємно і радісно. Але для цього потрібно наполегливо працювати.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения