Олег Саленко: "Кожна наступна гра дається "Динамо" все важче і важче"
^

Олег Саленко: "Кожна наступна гра дається "Динамо" все важче і важче"

373

Олег Саленко: "Кожна наступна гра дається "Динамо" все важче і важче"
Фото - Footboom

Колишній форвард киян Олег Саленко поділився думками з 1927.kiev.ua про домашню поразку Динамо від Зорі (1:2).

— "Зоря" не здивувала. Вона завжди так грає - грамотно і дисципліновано. А от "Динамо" розчарувало. За перші 15 хвилин рахунок міг бути 0:3. Пощастило, що в "Зорі" виконавська майстерність, поки що, "кульгає".

— Після матчу динамівці говорили, що не були готові до такої гри суперника. Виходить, не достатньо розібрали сильні сторони гостей?

— Важко сказати... Перші 15 хвилин "Динамо" просто стояло, дивилося, і не розуміло, що відбувається. Ніби вийшли не розігрітими... Знову ж таки, ці абсолютно непотрібні картки в центрі поля роблять свою справу. Гравець отримує другу жовту в моменті, де навіть збивати нікого не потрібно було. На такі моменти варто звертати увагу. Додивляєшся матч і відчувається розчарування. Неприємне падіння вийшло.

Дуже важко було нашим фланговим захисникам...

— Склад постійно змінюється і кожна наступна гра дається "Динамо" все важче і важче. Непросто було всім. Добре, що Вербич виручає, але треба і нашим нападникам забивати. Ці часті навіси потрібно якось використовувати. В цьому матчі ми побачили і проблеми середньої лінії. В матчі із Лугано буде схожа гра. Ця команда, приблизно, рівня "Зорі".

Як оціните гру Циганкова на чужій для нього позиції?

— Я розумію, що зараз в моді універсалізм, але краще його залишити на рідному фланзі. В крайньому разі - відправити на протилежний. Але грати під нападником чи на вістрі - не зовсім підходить для Віктора. Свої найкращі якості він проявляє на іншій позиції.

Вербич емоційно відреагував на свою заміну - це лише додає напруги в колективі?

— При такій грі я б не став його міняти. Вербич був одним із тих, хто створював хоч якісь моменти. Можливо, тренер хотів його приберегти на "Лугано", дати відпочити, але, на мою думку, краще було б залишити його в грі.

Які шанси в "Динамо" повернути собі другу сходинку?

— Одразу після гри з "Лугано" в нас буде екзамен - матч із "Десною". Ця гра багато чого прояснить. В команді зараз велика напруга. Потрібно обов'язково виграти обидві найближчі гри. Можна хлопцям тільки побажати удачі в цьому непростому відрізку.Читайте также: Олег Саленко: "Динамівцям не можна так тринькати гольові моменти"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме