FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Юрій Вакулко: "Якщо експерти таке побачили, то це просто їх особиста думка"
^

Юрій Вакулко: "Якщо експерти таке побачили, то це просто їх особиста думка"

810

Юрій Вакулко: "Якщо експерти таке побачили, то це просто їх особиста думка"
Официальный сайт "Днепра-1"

Хавбек "Дніпра-1" Юрій Вакулко в коментарі телеканалу "Футбол-2", який публікує прес-служба клубу, поділився враженнями від матчу з "Колосом" (0:4).

— Юрій, при рахунку 0:1 у команди було три моменти до вилучення Коркішка. Що команді не вдалося?

— Не дивлячись на вилучення, перший тайм вийшов рівним, але, на жаль, ми пропустили гол. Можливо, за рахунку 0:0 гра була б іншою, адже нам довелося бігти вперед і відіграватися, а так вийшло, що на контратаках пропустили голи вже у меншості. У першому таймі суперник нас точно не перегравав, а вилучення, звичайно, вплинуло на гру.

— Експертам нашого телеканалу здалося, що дніпрянам не вистачало характеру, хоча за рахунку 0:4 ви не кинули грати і створили кілька моментів. На твій погляд, вашій команді вистачає характеру?

— Це думка експертів, у них вона може бути. Але у домашньому матчі з "Колосом" ми програвали 0:1, проте вирвали перемогу на 93-й хвилині, і що казати після цього, що у нас немає характеру? Якщо експерти таке побачили, то це просто їх особиста думка.

Читайте также: Сергей Кравченко: "Говорил, что у нас будут еще шансы, но быстро стало 0:3"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения