Артем Фаворов: "На заході України завжди важко дається гра"
^

Артем Фаворов: "На заході України завжди важко дається гра"

358
Артем Фаворов: "На заході України завжди важко дається гра"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Хавбек "Десни" Артем Фаворов в коментарі прес-службі клубу розповів про підготовку до матчу 17-го туру чемпіонату України з "Карпатами" (8 грудня).

– Наскільки складною для команди була перемога над "Олександрією"?

– Кожна гра в нас важка. Й ця – не виключення. Складні зимові погодні умови… але всі хлопці молодці – билися до останньої секунди. Якщо виграли, вважаю, всі спрацювали на "відмінно".

– В останніх матчах, зокрема у зустрічі з "Олександрією", Ви граєте глибше у середині поля – не на звичній позиції атакуючого, а на місці центрального півзахисника. Наскільки зручно у цій ролі?

– Функції більш-менш однакові. Зараз кожен має вмити й атакувати, й захищатися – це вимоги сучасного футболу. Якщо виграли, значить, був корисний для команди.

– Попереду "Карпати" – команда, яка вже 9 матчів в УПЛ не може здобути перемогу. Але нещодавно "Десна" втрачала очки у іграх з "Дніпром-1" та "Колосом", які до цього також кілька матчів не набирали очок. Як не втратити очки у львівському протистоянні?

– Ці серії важливі хіба що у плані психології. Я дивився кілька матчів "Карпат": в них дуже добра команда, новий (відносно нашої попередньої гри) тренер, непоганий підбір футболістів, до того ж вони грають вдома, а на заході України завжди важко дається гра… Ми спробуємо показати гарний, красивий футбол. Але, найголовніше, щоб цей футбол приніс нам очки…

Читайте также: З "Карпатами" тренується 20-річний півзахисник Олексій Хахльов

– Ви казали про вболівальників "Карпат"… Чи чекаєте на підтримку чернігівців у недільному матчі?

– Звичайно, наші вболівальники завжди присутні у Львові. Для нас це дуже важливо, ми чуємо їхню підтримку, й це додає нам сил та емоцій, адже граємо далеко від дому. Будемо сподіватися, що порадуємо чернігівців й грою, й результатом.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме