FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олексій Чичиков: "Наставник сказав: у команді немає "золотої середини" в плані кадрів"
^

Олексій Чичиков: "Наставник сказав: у команді немає "золотої середини" в плані кадрів"

941
Олексій Чичиков: "Наставник сказав: у команді немає "золотої середини" в плані кадрів"
Официальный сайт "Днепра-1"

Хавбек "Дніпра-1" Олексій Чичиков в коментарі прес-службі УПЛ розповів про сезон, втрату місця в "основі", та специфіку футболу на холоді.

— Олексію, минула майже половина сезону. Як можете оцінити виступ вашої команди?

— Звичайно, могло бути краще — хотілось, аби було краще. Просто я не забуваю, що в деяких поєдинках ми не добрали очок, у деяких (наприклад, із "Десною") нам пощастило здобути кращий результат, аніж того диктувала логіка гри. Поки ми на дев’ятому місці, й боротьба за першу шістку триває.

— Чи погодитеся з деякими експертами, що "Дніпро-1" виявився не в усьому готовим до Favbet Ліги?

— На одній із прес-конференцій наш наставник сказав: у команді немає "золотої середини" в плані кадрів — у нас або дуже досвідчені гравці, або дуже молоді. Тобто є великий розрив у кадрах: або ті, кому за 30, або ті, кому до 23. При тому, що ми вдало стартували, а потім, очевидно, не змогли вчасно перебудуватися, бо в нижчих лігах звикли атакувати в кожній грі. Ще мали таку проблему — фізично "просідали" в других таймах, чого зараз уже немає.

— Довелося почути думку, мовляв, виступаючи в Другій та Першій лігах, "Дніпро-1" був настільки сильнішим за конкурентів, що саме це "вилізло боком" поточного сезону в іграх Favbet Ліги…

Читайте также: Олексій Чичиков: "Спаринг показав, що команда знаходиться у хороших кондиціях"

— Не можу сказати, що ми якось зазналися чи відчули себе великими. Для нас це пробний рік в УПЛ, нам треба адаптуватись, освоїтися. Маємо дуже талановиту молодь, але недосвідчену — багато футболістів узагалі не грали на такому рівні.

— Іще цікавий момент із категорії "зв’язок минулого з теперішнім": і в Другій лізі, й у Першій Ваша команда потерпала насамперед від значної кількості пропущених м’ячів; тепер, виступаючи в топ-дивізіоні, маєте аналогічну проблему.

— Ми дуже багато працюємо на тренуваннях, зокрема — над тактикою, відпрацьовуючи, крім іншого, виходи: з оборони в атаку, з атаки в оборону. На тренуваннях виходить майже все, а в матчах — інакше.

— Склалося враження, що вже протягом сезону "Дніпро-1" змінив — чи видозмінив — тактичну схему: тепер, на противагу середині літа, Ваша команда атакує й контролює м’яч набагато рідше. Це свідомий крок чи таке рішення диктують конкретні ігри?

— Можна сказати — життя змусило. З певної точки зору, ключовим для нас поки був матч із "Маріуполем": ми їм нічим не поступилися по грі, але програли, після чого настав спад. І тренерський штаб вирішив, що на цьому відрізку треба насамперед брати очки, тобто зробити ставку на оборону. Вже взимку зможемо все відкоригувати.

— Ближче до середини осені Ви втратили місце в основному складі, зазвичай виходячи на заміну. Із чим, на Вашу думку, це пов’язано?

— У тому ж поєдинку з "Маріуполем" у мене була травма. Потрібен був час на відновлення, в світлі чого пішло на користь "вікно" в сезоні. Я відновився, але, як відомо, зразу в основу не ставлять.

— Минулими вихідними в Україні різко похолодало. За таких умов футболісти перед матчами натирають організми зігріваючими мазями. Однак уважний перегляд ігор доводить: не всі органи захищені від морозу…

— Раніше дозволяли грати в шапках, а зараз усе жорсткіше; припустімо, якщо в тебе термокостюм іншого кольору, порівняно з ігровою формою, вийдеш на поле з футболкою на голе тіло. Можна розтерти руки, тулуб, ноги й пальці ніг; решта частина тіла мерзне. Найболючіше мороз переносять вуха. Так, на цих вихідних було непросто, але це ніщо, порівняно з одним матчем проти "Шахтаря", коли я ще виступав за "Зірку": тоді температура була десь мінус 20, у мене виникла думка, що коли м’яч влучить у вухо, воно просто розламається…

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения