Главная Украинские Favbet Лига Олег Смалійчук: "Федецький за суму в контракті будь-яку емблему поцілує, хоч дупу намалюй"
^

Олег Смалійчук: "Федецький за суму в контракті будь-яку емблему поцілує, хоч дупу намалюй"

1343

Олег Смалійчук: "Федецький за суму в контракті будь-яку емблему поцілує, хоч дупу намалюй"
fckarpaty.com

Колишній віце-президент "Карпат" Олег Смалійчук поділився думкою щодо екс-гравця львівського клубу і збірної України Артема Федецького.

"Перший день в "Карпатах". Я всіх зібрав і пояснив, що живу чесно, і мені не потрібен результат за будь-яку ціну. Або живемо за нормальними, людським правилам, або викручуємо лампочку і розбігаємося по домівках.

Сказав, що не дай бог мені дізнатися, що гравці з своїх преміальних діляться з суддями. Потім з часом я дізнаюся, що судді за матч "Карпати" - "Сталь", останній матч сезону, пообіцяли 200 тисяч гривень. І там стирчать вуха великого переговірника - Артема Федецького. Я не став розбиратися, покликав його і сказав, що пора прощатися. Він відмовився йти - відправили в дубль. Краще туди або в політику.

Він був би хорошим політиком - 100%. Не доводиться сумніватися, навіть готовий зробити ставку. У нього є все: від камери поганою мітлою не відженеш, селфі на тлі АТО, любить гроші. За гроші, за суму в контракті будь-яку емблему поцілує, хоч дупу намалюй. Весь стандартний набір нашого сучасного політика. Кажуть, буде в нас слуга народу, якого ми заслужили", - сказав Смалійчук в ефірі програми "Великий футбол".

Нагадаємо, Артем Федецький брав участь у парламентських виборах від партії "Слуга народу", але програв на своєму мажоритарному окрузі.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения