Руслан Костишин: "Гра нам вдається, немає провальних матчів, де ми б виглядали погано"
^

Руслан Костишин: "Гра нам вдається, немає провальних матчів, де ми б виглядали погано"

375
Руслан Костишин: "Гра нам вдається, немає провальних матчів, де ми б виглядали погано"
Фото - "Колос"

Напередодні матчу 15-го туру FAVBET Ліги "Колос" — "Десна", головний тренер ковалівського клубу Руслан Костишин відповів на кілька питань.

— Руслане Володимировичу, які акценти робили в цій паузі, яка була викликана грою збірної?

— Головний акцент — це забиті голи. Гра нам вдається, немає провальних матчів, де ми б виглядали погано. Але ми не можемо забити гол у цих матчах і це залишає певний неприємний осад. Оскільки ми всі знаємо, що без голів не буває перемог. І як би гарно ти не грав, якщо не забивати голи, то максмум зіграєш внічію. Одним словом, більше працювали над якістю завершення атак.

— Попередній матч був проти "Зорі", тепер "Десна". Певно не просто грати за таким графіком, тим паче, що є і травмовані і дискваліфіковані гравці?

— Прем’єр-Ліга для наших хлопців поки що дається важко. Якщо травми, то вони серйозні. З іншого боку всі грають і з "Зорею", і з "Десною". Ми для того и виходили до УПЛ аби грати такі матчі з такими суперниками. Без цього зростання клубу неможливе.

— Що найбільше турбує перед "Десною"?

— Глобально нічого не турбує. Хлопці виглядають гарно. Хіба що травми та дискваліфікації деяких гравців, проте це футбол і без цього він неможливий. В такій ситуації інші гравці отримають свій шанс. Це наша філософія — дати шанс кожному, хто пройшов з клубом цей непростий шлях. І якщо ви подивитесь, то побачите, що не залишилось жодного гравця з минулого сезону, який би не зіграв у стартовому складі бодай матч. А вже в кінці чемпіонату буде видно, як ми виглядали, як команда в цілому.

Читайте также: "Колос" найближчим часом підсилиться ісландським форвардом Вільхамссоном. І не тільки

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме