В КДК УАФ пояснили причину суворого покарання для "Динамо" за дії вболівальників
^

В КДК УАФ пояснили причину суворого покарання для "Динамо" за дії вболівальників

630
В КДК УАФ пояснили причину суворого покарання для "Динамо" за дії вболівальників
Фото - Виктор Перегняк

Секретар КДК УАФ Ігор Грищенко в коментарі Football Hub пояснив причину суворого покарання для "Динамо" за дії вболівальників у харківському поєдинку УПЛ проти "Шахтаря":

- "Динамо" покарано матчем без глядачів і грошовим штрафом у розмірі 500 тисяч гривень. Ми брали до уваги повторність. У 2017 році була акція фанатів "Динамо" "100% білий" взагалі-то акція ультрас називалася "Біла шиза", а "100% білий" – банер, який вивісили фанати - Прим.ред), яка була розцінена нами як дискримінаційна. Відповідальність за неї передбачена тією ж нормою правил – грошовий штраф і один матч без глядачів. Відповідно до існуючих правил і оскільки дана поведінка вболівальників киян була повторною, обрана жорстокіша санкція.

Чому "Шахтар" за подібну поведінку вболівальників у харківському матчі з "Айнтрахтом" отримав штраф 10 тисяч євро, закриття одного сектору і зобов’язання вивісити банер з гаслом проти расизму? Це запитання до наших колег з УЄФА.

Дискваліфікація не розповсюджується на найближчий домашній матч "Динамо" з "Маріуполем", адже клуб має офіційно отримати рішення і мати право на його оскарження.

Щодо Тайсона, який показав показав непристойний жест і удар м’ячем у бік трибун: Для нас основними доказами були офіційні рапорти з матчу. Ми ознайомилися з відео, які поширювалися в мережі інтернет, побачили реакцію футболістів "Динамо" і звернули увагу на дії арбітра. Це все в комплексі дало нам комфортну впевненість у нашому рішенні. Ми давали оцінку.

В рамках цього епізоду Тайсон отримав червону картку за свій жест. Ми отримали лист від FIFPro з проханням анулювати червону картку бразильця. Звернувши увагу на звернення FIFPro і розголос у світі , на резонанс. Ми врахували ці обставини і одноголосно прийняли рішення, що Тайсон має отримати покарання, і він його отримав у вигляді одного матчу. Думаю, що рішення достатньо зважене і справедливе.

Жест футболіста "Карпат" (орендованого з "Шахтаря") Кудрика чомусь розцінили аналогічно:

Кудрик отримав таку ж санкцію, як і Тайсон. Його було спровоковано, і ми отримали інформацію, але я не хочу її коментувати.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме