Владислав Шаповал: "Провели непоганий поєдинок з "Зорею"
^

Владислав Шаповал: "Провели непоганий поєдинок з "Зорею"

641
Владислав Шаповал: "Провели непоганий поєдинок з "Зорею"
Официальный сайт "Днепра-1"

Захисник "Дніпра-1" Владислав Шаповал відповів на запитання журналістів на відкритому тренуванні команди, яке відбулося напередодні домашнього поєдинку проти полтавської "Ворскли", інформує прес-служба клубу.

— Владе, як для команди пройшла перерва у чемпіонаті?

— Був звичайний режим. Спочатку тренувалися двічі на день, а зараз вже нас трохи "відпустили", і ми перейшли на одноразові тренування. В цілому, готуємося до гри — все добре.

— Команда встигла провести спаринг за цей час.

— Так, провели непоганий контрольний поєдинок з луганською "Зорею", який закінчився унічию, хоча, гадаю, ми могли у цьому матчі зіграти і на перемогу. Проте, нічого страшного, все пройшло нормально.

— Попереду у вас в суперниках полтавська "Ворскла", яка замикає турнірну таблицю чемпіонату. Можна сказати, що "Дніпро-1" у цьому матчі буде фаворитом?

— Скоріш за все так, адже ми будемо грати на власному полі з підтримкою наших вболівальників. Тому, ймовірно, що діятимемо першим номером, хоча поки не можу конкретно про це говорити, адже тренери ще не казали про тактичні нюанси у найближчому матчі. Тут ще треба відзначити, що у полтавчан змінився головний тренер, і це може вплинути на їхню гру.

Читайте также: Дмитро Михайленко: "Ми не знаємо, чого чекати від "Ворскли" з новим тренером"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме