Дмитро Михайленко: "Ми не знаємо, чого чекати від "Ворскли" з новим тренером"
^

Дмитро Михайленко: "Ми не знаємо, чого чекати від "Ворскли" з новим тренером"

263
Дмитро Михайленко: "Ми не знаємо, чого чекати від "Ворскли" з новим тренером"
Официальный сайт "Днепра-1"

Головний тренер "Дніпра-1" Дмитро Михайленко поспілкувався із журналістами на відкритому тренуванні команди перед матчем з "Ворсклою", інформує прес-служба клубу.

— Дмитро Станіславовичу, як команда провела цю перерву у чемпіонаті?

— Як ви знаєте, ми провели контрольний матч із "Зорею". На мій погляд, це був дуже хороший і якісний спаринг, ми задоволені змістом гри. Сьогодні вже нарешті разом усі зібралися, повернулися збірники, тому зараз нам усім треба об’єднатися, зібратися і готуватися до фінальної частини цього календарного року. Залишилося ще чотири матчі, де ми повинні набрати максимальну кількість очок.

— Хто готовий грати проти "Ворскли", а хто ні?

— Усі готові. Єдине, є пошкодження у Арсенія Батагова, яке він отримав у розташуванні юнацької збірної. Крім того, у нас ще травмований Олександр Сафронов. Усі інші готуються до гри з полтавчанами.

— Наскільки ускладнює підготовку до гри те, що у "Ворскли" змінився головний тренер?

— Дійсно, тут є складності. У Віталія Косовського був свій певний стиль, який, хоча й не приносив команді очок, був помітний. Зараз же ми не знаємо, чого саме чекати від команди з новим головним тренером. Тому у цьому є певні труднощі, проте, я вважаю, що ми з ними впораємося.

Читайте также: "Дніпро-1": інтеграція збірників та повернення Кравченка
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме