FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Ілля Шевцов: "У "Десни" залишився "останній ривок" у 2019 році"
^

Ілля Шевцов: "У "Десни" залишився "останній ривок" у 2019 році"

1138
Ілля Шевцов: "У "Десни" залишився "останній ривок" у 2019 році"
Facebook Ивана Пироженко

Форвард "Десни" Ілля Шевцов в коментарі прес-службі клубу розповів про міні-збір команди, що пройшов у Білорусі, та про підготовку до протистояння з "Колосом".

– Ви разом з командою з’їздили на збори у Білорусь та забили 2 м’ячі у ворота клубу Вищій ліги цієї країни – "Торпедо-БелАЗ" ("Десна" перемогла 5-1, – прим.). Які відчуття?

– Завжди приємно, тим більше для нападника, забивати голи. Кращого не буває. Тож, якщо говорити про особисте, то чудові відчуття, тим більше суперник високого рівня – у Білорусі сильний чемпіонат. Якщо казати у цілому про збір, думаю, він пішов нам на користь: "Динамо" (Мінськ), "Торпедо-БелАЗ" (Жодино) – гарні суперники. Гадаю, тренери залишилися задоволені.

– В цілому, в якому настрої команда?

– У гарному. Перемога над непоганими суперниками + поточне високе місце у таблиці – завдяки цим факторам ми почуваємося впевнено. Всі хочуть покращувати результати й, думаю, гарно готові до останній частини футбольного року. Хочемо набрати максимум очок.

– У команді Вас називають "Шева". Чи додає це відповідальності?

– "Шева" мене кличуть навіть батьки, тож я до цього вже звик. Хоча є мрія, щоб колись Україна пишалася ще одним своїм нападником Шевою… Але щодо додаткової відповідальності – не знаю. Я просто з дитинства звик до цього псевдо.

Читайте также: Александр Рябоконь - о планах "Десны" на время паузы в чемпионате Украины

– На що налаштована "Десна" у протистоянні з "Колосом"?

– Зараз в нас гарний підбір гравців, й весь клуб працює лише на те, щоб набирати у кожному матчі 3 очки. Неважливо який перед нами суперник. Попереду виїзна гра, залишився "останній ривок" у 2019 році, тому всі хочуть вижати максимум з матчів, що залишилися. Тож ми налаштовані на перемогу.

– Чи була у Вас вже розмова з головним тренером: чи є шанси зіграти за основу у найближчому матчі?

– Розмови не було. Думаю, шанси є завжди. Якщо доводити на тренуваннях, своєю щоденною працею, що ти кращий – тренер, звичайно, поставить гравця у склад, адже він не ворог сам собі. Якщо я буду сильнішим за конкурентів, думаю, буду грати.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения