Ілля Шевцов: "У "Десни" залишився "останній ривок" у 2019 році"
^

Ілля Шевцов: "У "Десни" залишився "останній ривок" у 2019 році"

354
Ілля Шевцов: "У "Десни" залишився "останній ривок" у 2019 році"
Facebook Ивана Пироженко

Форвард "Десни" Ілля Шевцов в коментарі прес-службі клубу розповів про міні-збір команди, що пройшов у Білорусі, та про підготовку до протистояння з "Колосом".

– Ви разом з командою з’їздили на збори у Білорусь та забили 2 м’ячі у ворота клубу Вищій ліги цієї країни – "Торпедо-БелАЗ" ("Десна" перемогла 5-1, – прим.). Які відчуття?

– Завжди приємно, тим більше для нападника, забивати голи. Кращого не буває. Тож, якщо говорити про особисте, то чудові відчуття, тим більше суперник високого рівня – у Білорусі сильний чемпіонат. Якщо казати у цілому про збір, думаю, він пішов нам на користь: "Динамо" (Мінськ), "Торпедо-БелАЗ" (Жодино) – гарні суперники. Гадаю, тренери залишилися задоволені.

– В цілому, в якому настрої команда?

– У гарному. Перемога над непоганими суперниками + поточне високе місце у таблиці – завдяки цим факторам ми почуваємося впевнено. Всі хочуть покращувати результати й, думаю, гарно готові до останній частини футбольного року. Хочемо набрати максимум очок.

– У команді Вас називають "Шева". Чи додає це відповідальності?

– "Шева" мене кличуть навіть батьки, тож я до цього вже звик. Хоча є мрія, щоб колись Україна пишалася ще одним своїм нападником Шевою… Але щодо додаткової відповідальності – не знаю. Я просто з дитинства звик до цього псевдо.

Читайте также: Александр Рябоконь - о планах "Десны" на время паузы в чемпионате Украины

– На що налаштована "Десна" у протистоянні з "Колосом"?

– Зараз в нас гарний підбір гравців, й весь клуб працює лише на те, щоб набирати у кожному матчі 3 очки. Неважливо який перед нами суперник. Попереду виїзна гра, залишився "останній ривок" у 2019 році, тому всі хочуть вижати максимум з матчів, що залишилися. Тож ми налаштовані на перемогу.

– Чи була у Вас вже розмова з головним тренером: чи є шанси зіграти за основу у найближчому матчі?

– Розмови не було. Думаю, шанси є завжди. Якщо доводити на тренуваннях, своєю щоденною працею, що ти кращий – тренер, звичайно, поставить гравця у склад, адже він не ворог сам собі. Якщо я буду сильнішим за конкурентів, думаю, буду грати.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме