FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Ігор Циганик: "До Сідклея якесь упереджене ставлення з боку тренерського штабу "Динамо"
^

Ігор Циганик: "До Сідклея якесь упереджене ставлення з боку тренерського штабу "Динамо"

1053

Ігор Циганик: "До Сідклея якесь упереджене ставлення з боку тренерського штабу "Динамо"
Фото - Инстаграм

Ведучий програми ПроФутбол Ігор Циганик в ефірі Циганик Live розповів про зацікавленість інших клубів стосовно бразильського футболіста Динамо Сідклея.

Читайте также: "Бенфике" не нужен Сидклей

- Сідклей мав дуже хорошу пресу і вважався одним із найкращих захисників у Бразилії, коли він виступав там і мав постійну ігрову практику. Потім була травма, але пам’ять про те, що він був кандидатом до національної збірної, і те, що у нього дуже хороша кваліфікація, залишилася.

Бенфіка постійно відшукує гравців. Скаути пам’ятають той рівень гри, який був у Сідклея в Бразилії. Крім того він дуже непогано відіграв попередню Ліги Європи. Він там з Че Че організував гол Буяльського в матчі з Ренном і це перевернуло всю ситуацію в групі для киян.

У мене таке враження, що до нього є якесь упереджене ставлення з боку тренерського штабу. Ну, і скільки можна сидіти?

Я впевнений, що, коли футболіст має кваліфікацію, може бути недорогим і може команді допомогти, то Бенфіка зможе на нього розраховувати. Наскільки мені відомо, є бразильські клуби, які хочуть взяти в оренду, або викупити Сідклея. Думаю, що він себе ще проявить і Динамо про своє рішення пошкодує, - приводить слова Циганика footballhub.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения