Олексій Михайличенко: "Хотілося б, щоб Де Пена в наступних матчах забивав не менше"
^

Олексій Михайличенко: "Хотілося б, щоб Де Пена в наступних матчах забивав не менше"

363
Олексій Михайличенко: "Хотілося б, щоб Де Пена в наступних матчах забивав не менше"
Footboom Денис Руденко

Головний тренер "Динамо" Олексій Михайличенко прокоментував прес-службі клубу гру команди в товариському матчі з "Оболонню-Бровар" (5:0).

- Олексію Олександровичу, яку інформацію ви сьогодні здобули у ході матчу?

- Ми провели контрольну гру, щоб ігрову практику отримали ті, хто не був викликаний до збірних, тим паче у нас багато футболістів, які відновлювалися — Кадар, Піварич, Дуелунд, а також Андрієвський, який не мав достатньо ігрової практики. Це запланована гра, які ми робили регулярно, просто зазвичай грали на базі, а сьогодні вирішили провести матч на стадіоні "Динамо".

- Карлос Де Пена видав сьогодні феєричну гру, забивши "сухий лист" і ще три м'ячі!

- Хотілося б, щоб у наступних матчах він забивав не менше. Спаринг вийшов хорошим, грали з настроєм. Дякую "Оболоні" за те, що надали нам таку можливість.

- Де Пена також зробив гольову передачу на Франа Соля, для якого також важливо було забити...

- Безумовно, ми знаємо сильні якості Соля. Але, на жаль, бувають такі моменти, коли гравці після травми довго не можуть знайти себе. Він відновився фізично, а тепер важливо повернути ігровий тонус і голеадорські моменти, які у нього є.

- В яких кондиціях, на ваш погляд, перебуває Дуелунд?

Читайте также: Товарищеский матч. "Динамо" - "Оболонь-Бровар" 5:0. Покер Де Пены

- Ми сьогодні все бачили. Дуелунд намагається виконувати обсяг роботи, який вимагається, але казати, що він хоча б повернувся на свій рівень, поки трохи зарано. Пропустивши дев'ять місяців, навряд чи можна повернути свою силу після двох-трьох ігор. Але він на правильному шляху — і це вже добре.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме