Повернення Коноплянки з Маліновським та розподіл на групи: перше тренування збірної в Белграді
^

Повернення Коноплянки з Маліновським та розподіл на групи: перше тренування збірної в Белграді

528

Повернення Коноплянки з Маліновським та розподіл на групи: перше тренування збірної в Белграді
Фото - ffu.ua

Післяігровий день збірної майже завжди передбачає розподіл команди на дві групи. Не став винятком і перший день перебування синьо-жовтих у Сербії. Як відзначає офіційний сайт УАФ, гравці стартового складу вчорашнього матчу з Естонією залишилися в готелі для проведення фітнес-тренування під керівництвом Івана Баштового з подальшими відновлювальними процедурами, а решта футболістів разом із тренерським штабом вирушила на стадіон белградського клубу "Чукарічки", що на даний момент ділять із "Войводиною" 2—3 місця в чемпіонаті Сербії.

Повернення Коноплянки з Маліновським та розподіл на групи: перше тренування збірної в Белграді - изображение 1Повернення Коноплянки з Маліновським та розподіл на групи: перше тренування збірної в Белграді - изображение 2Повернення Коноплянки з Маліновським та розподіл на групи: перше тренування збірної в Белграді - изображение 3

На затишній арені, що вміщує чотири тисячі глядачів, збірники провели тренування, основною метою якого було вирівняти фізичні кондиції обох груп гравців. Приємні новини: у Белграді до хлопців приєднався Руслан Маліновський, а ще сьогодні перше тренування на зборі разом з партнерами провів Євген Коноплянка, якому раніше не давали працювати висока температура та хворобливе самопочуття.

Після подолання застудних симптомів Євген займався з бажанням та натхненням, так само, як і новоспечений батько. В обох хлопців є лише два дні, аби відновити ігрові кондиції для участі в недільному матчі проти сербів. Варто зазначити, що воротарі провели тренування на полі усією трійкою: Андрій Лунін виявив бажання працювати разом з колегами по цеху, а не у тренажерному залі.

Повернення Коноплянки з Маліновським та розподіл на групи: перше тренування збірної в Белграді - изображение 4Повернення Коноплянки з Маліновським та розподіл на групи: перше тренування збірної в Белграді - изображение 5Повернення Коноплянки з Маліновським та розподіл на групи: перше тренування збірної в Белграді - изображение 6

Завтра синьо-жовті проведуть передматчеві заходи на арені майбутнього протистояння. Прес-конференція Андрія Шевченка та одного з гравців команди розпочнеться о 17.00 за місцевим часом, а офіційне тренування — о 17.30. Матч, нагадаємо, відбудеться 17 листопада, початок – о 16.00.

Читайте также: Матч Сербия - Украина обслужит судейская бригада из Шотландии

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме