FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Президент УПЛ Томас Грімм оприлюднив заяву щодо інциденту в Харкові
^

Президент УПЛ Томас Грімм оприлюднив заяву щодо інциденту в Харкові

1960

Президент УПЛ Томас Грімм оприлюднив заяву щодо інциденту в Харкові
Официальный сайт УПЛ

Президент Української Прем’єр-Ліги Томас Грімм оприлюднив свою позицію щодо інциденту в Харкові, інформує прес-служба УПЛ.

- 10 листопада 2019 року я був присутній на матчі між футбольними клубами "Шахтар" та "Динамо", який відбувся в Харкові. Це був особливий матч, типовий для обох команд: вони продемонстрували високий клас гри і швидкості, на стадіоні панувала дуже емоційна і прекрасна атмосфера. Це — матч, яким як обидва клуби, так і УПЛ можуть пишатися.

На 73-й хвилині матчу гравець Тайсон, судячи з його реакції, зіткнувся з расистською поведінкою, яка йшла, швидше за все, із сектора, виділеного для вболівальників "Динамо". Для мене це був момент абсолютного смутку і безпорадності. Гра була зруйнована, а сам Тайсон, його партнери по команді, гравці "Динамо" та інші особи, присутні на стадіоні, були приголомшені. Я ніколи не знайду чіткої відповіді, щоб зрозуміти, чому така поведінка виникає, навіть якщо, ймовірно, в такі дії залучена лише невелика група людей.

Українська асоціація футболу, Українська Прем’єр-Ліга, клуби, справжні прихильники і шанувальники нашої гри, а також наші комерційні партнери повинні об'єднатись, аби боротися проти будь-якого прояву расизму або нетерпимості, щоб назавжди уникнути подібних інцидентів в майбутньому.

Читайте также: Томас Гримм: "Надеюсь, удастся убедить клубы вне телепула компенсировать ущерб другим командам"

Я наголошую: будь-якому прояву расизму і нетерпимості немає місця ані в нашому суспільстві, ані у футболі зокрема.

Особисто звертаюся до Тайсона та Дентіньо, щодо яких лунали расистські вигуки: вас підтримують всі справжні футбольні вболівальники, і не лише в Україні. Ви — фантастичні футболісти і справжня цінність як для "Шахтаря", так і для нашого чемпіонату України. Я сподіваюся, що ви ще довго будете грати в Україні.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения