ПФК "Львів" зробив заяву щодо подій на матчі "Шахтар" - "Динамо"
^

ПФК "Львів" зробив заяву щодо подій на матчі "Шахтар" - "Динамо"

759

ПФК "Львів" зробив заяву щодо подій на матчі "Шахтар" - "Динамо"
gazeta.lviv.ua

ПФК "Львів" на офіційному сайті розмістив заяву щодо расистського скандалу під часу матчу 14-го туру Favbet Ліги між "Шахтарем" та "Динамо" (1:0).

"Расизм, ксенофобія та нетерпимість – проблеми, що є поширеними у всіх суспільствах. У сучасному світі колір шкіри, національна приналежність чи віросповідання – не повинні бути об’єктом образ та насилля. Боротьба із расовою дискримінацією – це основоположна ідея усіх міжнародних організацій, як політичних, так і спортивних.

Події, що виникли під час матчу чемпіонату України "Шахтар" – "Динамо", викликали широкий резонанс не лише в Україні, а й за її межами. Повідомляємо, що ПФК "Львів" засуджує будь-які прояви расизму та сподівається на об’єктивне та неупереджене розслідування компетентних органів.

Поведінка активних футбольних фанатів повинна сприяти дружній атмосфері на стадіоні та бути зразковою для підростаючого покоління. Адже для юних вболівальників представники ультрас, зазвичай, є авторитетами та прикладом для наслідування.

У будь-якому куточку світу людина повинна почуватись вільною. І завдання кожного з нас – вчасно та дієво реагувати на подібні виклики. Будьте чемпіонами з прав людини", - йдеться у заяві.

Читайте также: "Динамо" могут наказать штрафом в 250-500 тысяч гривень плюс матч без зрителей

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
07 декабря