Інцидент у Маріуполі: Олег Кудрик отримав суворе покарання від "Карпат"
^

Інцидент у Маріуполі: Олег Кудрик отримав суворе покарання від "Карпат"

808
Інцидент у Маріуполі: Олег Кудрик отримав суворе покарання від "Карпат"
Фото - Михаил Козелко, Footboom

ФК "Карпати" категорично засуджує будь-які прояви неспортивної поведінки, демонструючи нульову терпимість до дій, спрямованих на образу як безпосередніх учасників футбольних матчів, так і глядачів на трибунах стадіонів.

Саме вболівальники вже після завершення поєдинку у Маріуполі стали свідками непристойного жесту, який дозволив собі голкіпер "Карпат" Олег Кудрик. Для клубу не принципово кому і за що було адресоване це послання. Гравець "зелено-білих" не повинен дозволяти собі нічого подібного за будь-яких обставин. Львівський клуб вкрай засмучений та розчарований поведінкою молодого футболіста і щиро вибачається за цю вихідку. Кудрик отримав суворе покарання і попереджений про ще суворіші санкції у разі повторення подібних дій.

Олег за власною ініціативою звернувся до футбольної спільноти:

"Дуже шкодую, що не стримав емоцій, виправдань цьому вчинку немає. Сильно переживаю за цей епізод, вибачаюсь перед усіма, кого образив і підвів... Для мене це буде уроком на все життя. Також звертаюся до органів футбольного правосуддя і прошу прийняти до уваги моє щире розкаяння та повне усвідомлення неправомірності таких дій. Ще досі не можу зрозуміти, чим тоді керувався, адже я дуже спокійна та толерантна людина. Гарантую, що нічого подібного більше ніколи не повториться".

Читайте также: Олег Кудрик - об удалении в подтрибунном помещении: "Жест адресовал товарищу"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме