FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Інцидент у Маріуполі: Олег Кудрик отримав суворе покарання від "Карпат"
^

Інцидент у Маріуполі: Олег Кудрик отримав суворе покарання від "Карпат"

1578
Інцидент у Маріуполі: Олег Кудрик отримав суворе покарання від "Карпат"
Фото - Михаил Козелко, Footboom

ФК "Карпати" категорично засуджує будь-які прояви неспортивної поведінки, демонструючи нульову терпимість до дій, спрямованих на образу як безпосередніх учасників футбольних матчів, так і глядачів на трибунах стадіонів.

Саме вболівальники вже після завершення поєдинку у Маріуполі стали свідками непристойного жесту, який дозволив собі голкіпер "Карпат" Олег Кудрик. Для клубу не принципово кому і за що було адресоване це послання. Гравець "зелено-білих" не повинен дозволяти собі нічого подібного за будь-яких обставин. Львівський клуб вкрай засмучений та розчарований поведінкою молодого футболіста і щиро вибачається за цю вихідку. Кудрик отримав суворе покарання і попереджений про ще суворіші санкції у разі повторення подібних дій.

Олег за власною ініціативою звернувся до футбольної спільноти:

"Дуже шкодую, що не стримав емоцій, виправдань цьому вчинку немає. Сильно переживаю за цей епізод, вибачаюсь перед усіма, кого образив і підвів... Для мене це буде уроком на все життя. Також звертаюся до органів футбольного правосуддя і прошу прийняти до уваги моє щире розкаяння та повне усвідомлення неправомірності таких дій. Ще досі не можу зрозуміти, чим тоді керувався, адже я дуже спокійна та толерантна людина. Гарантую, що нічого подібного більше ніколи не повториться".

Читайте также: Олег Кудрик - об удалении в подтрибунном помещении: "Жест адресовал товарищу"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения