FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Беседін та Лєднєв, Михайличенко, Скрипник та Шаран - кандидати на приз кращих в УПЛ в жовтні
^

Беседін та Лєднєв, Михайличенко, Скрипник та Шаран - кандидати на приз кращих в УПЛ в жовтні

1215

Беседін та Лєднєв, Михайличенко, Скрипник та Шаран - кандидати на приз кращих в УПЛ в жовтні
Официальный сайт УПЛ

УПЛ визначає найкращого гравця та тренера жовтня, інформує прес-служба організації. Усі бажаючі зможуть віддати голос за гравця і тренера, яких вони вважають найкращим у жовтні, на сайті УПЛ — upl.ua.

У голосуванні за топ-футболіста беруть участь переможці номінації "Найкращий гравець туру" (у жовтні: 10 тур — Артем Бєсєдін ("Динамо"), 11 тур — Віталій Миколенко ("Динамо"), 12 тур — Богдан Лєднєв ("Зоря"), а також футболісти, які, на думку нашої експертної ради, відзначалися стабільністю впродовж жовтневих турів і заслужили право взяти участь у голосуванні: Євген Гальчук ("Маріуполь"), Мораес ("Шахтар"), Юрій Паньків ("Олександрія"), Тайсон ("Шахтар"), Денис Фаворов ("Десна").

У голосуванні за топ-наставника беруть участь переможці номінації "Найкращий тренер туру" (у жовтні: 10 тур — Володимир Шаран ("Олександрія"), 11 тур — Віктор Скрипник ("Зоря"), 12 тур — Олександр Рябоконь ("Десна"), а також наставник "Динамо" Олексій Михайличенко, чия команда в жовтні демонструвала високі спортивні результати.

Беседін та Лєднєв, Михайличенко, Скрипник та Шаран - кандидати на приз кращих в УПЛ в жовтні - изображение 1Беседін та Лєднєв, Михайличенко, Скрипник та Шаран - кандидати на приз кращих в УПЛ в жовтні - изображение 2

Читайте также: Олег Федорчук: "С чем подошли к Кубку? У "Шахтера" - осеннее проседание, "Заря" - на эмоциях"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения