Алан Патрік пропустить три матчі: які останні покарання виніс КДК УАФ
^

Алан Патрік пропустить три матчі: які останні покарання виніс КДК УАФ

545

Алан Патрік пропустить три матчі: які останні покарання виніс КДК УАФ
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ визначив покарання для деяких гравців, тренерів та офіційних осіб клубів УПЛ та першої ліги.

Як повідомляє офіційний сайт УАФ, гравець донецького "Шахтаря" Алан Патрік, вилучений у матчі 12-го туру Favbet Ліги з "Олександрією", відсторонений на три матчі.

Футболіст київського "Динамо" Олександр Андрієвський, якого було вилучено з поля в матчі 11-го туру чемпіонату серед команд U-21 "Динамо" — "Олександрія", відсторонений на два матчі плюс два — умовно.

Гравець київського "Динамо" Вікентій Волошин, вилучений у матчі 10-го туру чемпіонату України серед команд U-19 проти донецького "Шахтаря", відсторонений на два матчі плюс один — умовно. Тренер команди "Динамо" U-19 Ігор Костюк за некоректні висловлювання під час цього ж матчу на адресу офіційних осіб відсторонений на два матчі плюс один — умовно.

ФК "Рух" (Львів) за некоректні висловлювання президента клубу Григорія Козловського на адресу офіційних осіб матчу 1/16 фіналу Кубку України проти ФК "Маріуполь" зобов’язаний внести обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 тисяч гривень. Також ФК "Рух" умовно позбавлений трьох очок у чемпіонаті України серед команд першої ліги.

Читайте также: КДК УАФ перенес заседание по делу президента "Руха" Григория Козловского

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме