FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Алан Патрік пропустить три матчі: які останні покарання виніс КДК УАФ
^

Алан Патрік пропустить три матчі: які останні покарання виніс КДК УАФ

1085

Алан Патрік пропустить три матчі: які останні покарання виніс КДК УАФ
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ визначив покарання для деяких гравців, тренерів та офіційних осіб клубів УПЛ та першої ліги.

Як повідомляє офіційний сайт УАФ, гравець донецького "Шахтаря" Алан Патрік, вилучений у матчі 12-го туру Favbet Ліги з "Олександрією", відсторонений на три матчі.

Футболіст київського "Динамо" Олександр Андрієвський, якого було вилучено з поля в матчі 11-го туру чемпіонату серед команд U-21 "Динамо" — "Олександрія", відсторонений на два матчі плюс два — умовно.

Гравець київського "Динамо" Вікентій Волошин, вилучений у матчі 10-го туру чемпіонату України серед команд U-19 проти донецького "Шахтаря", відсторонений на два матчі плюс один — умовно. Тренер команди "Динамо" U-19 Ігор Костюк за некоректні висловлювання під час цього ж матчу на адресу офіційних осіб відсторонений на два матчі плюс один — умовно.

ФК "Рух" (Львів) за некоректні висловлювання президента клубу Григорія Козловського на адресу офіційних осіб матчу 1/16 фіналу Кубку України проти ФК "Маріуполь" зобов’язаний внести обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 тисяч гривень. Також ФК "Рух" умовно позбавлений трьох очок у чемпіонаті України серед команд першої ліги.

Читайте также: КДК УАФ перенес заседание по делу президента "Руха" Григория Козловского

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
29 октября
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения