Главная Украинские Favbet Лига "Карпати": четверо з "дубля" та повернення Олексія Гуцуляка
^

"Карпати": четверо з "дубля" та повернення Олексія Гуцуляка

753

"Карпати": четверо з "дубля" та повернення Олексія Гуцуляка
Официальный сайт "Карпат"

"Карпати" продовжують підготовку на заміській базі в Брюховичах до товариського матчу з "Жальгірісом" (Каунас), інформує прес-служба клубу.

У зв’язку із міжнародною паузою, нагадаємо, у розташуванні команди відсутні Владислав Дубінчак, Марвін Мартінс, Тім Халл, Александру Бойчук та Кірил Кіриленка. Через хворобу були змушені пропустити сьогоднішнє заняття Володимир Якімець, Сергій Вакуленко та Фране Войковіч, а Андрій Бусько та Мелвін Лоренцен займалися за індивідуальною програмою. Проте, є і хороші новини – до загальної групи повернувся Олексій Гуцуляк, який готовий взяти участь у спарингу.

За відсутності багатьох футболістів першої команди Роман Санжар у тренувальному процесі активно задіяв гравців дублю "Карпат" – Остапа Притулу, Олега Веремієнка, Андрія Артима та Романа Толочка.

Нагадаємо, що у суботу, 12-го жовтня о 17:00 львівські "Карпати" на стадіоні "Україна" прийматимуть "Жальгіріс" із Каунаса. Вхід на стадіон – вільний. Трансляцію матчу можна буде переглянути на клубному YouTube-каналі.

"Карпати": четверо з "дубля" та повернення Олексія Гуцуляка - изображение 1"Карпати": четверо з "дубля" та повернення Олексія Гуцуляка - изображение 2"Карпати": четверо з "дубля" та повернення Олексія Гуцуляка - изображение 3"Карпати": четверо з "дубля" та повернення Олексія Гуцуляка - изображение 4"Карпати": четверо з "дубля" та повернення Олексія Гуцуляка - изображение 5"Карпати": четверо з "дубля" та повернення Олексія Гуцуляка - изображение 6"Карпати": четверо з "дубля" та повернення Олексія Гуцуляка - изображение 7

Читайте также: Дирекция УПЛ утвердила даты и время начала матчей 13-го и 14-го тура

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения