FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Ігор Циганик: "Шахтар" був готовий заплатити "Динамо" за Хачеріді більше 20 мільйонів доларів"
^

Ігор Циганик: "Шахтар" був готовий заплатити "Динамо" за Хачеріді більше 20 мільйонів доларів"

1357

Ігор Циганик: "Шахтар" був готовий заплатити "Динамо" за Хачеріді більше 20 мільйонів доларів"
Фото - Footboom

Ведучий програми "ПроФутбол" Ігор Циганик в ефірі Циганик LIVE розповів нові цікаві деталі про перемовини Євгена Хачеріді та донецького "Шахтаря".

- Зараз вже про це точно можна говорити. Справді, "Шахтар" робив офіційну пропозицію для Хачеріді та готовий був заплатити більше 20 мільйонів доларів 6 років тому. Така історія була.

Але на той момент (2013 рік) "Динамо" було достатньо конкурентоспроможним, були можливості та хороші гравці. Згадайте, тоді прийшли Рафаель, Тремулінас, Беланда, Ленс. Керівництво "Динамо" не хотіло віддавати футболістів. Тим більше, прямому конкуренту. Тому керівництво "Динамо" не погодилося тоді на цю пропозицію.

Я не знаю, наскільки офіційною ця історія була, чи були якісь перемовини між Ахметовим і Суркісом. Але клуб не погодився продати Хачеріді у "Шахтар" за достатньо серйозну суму.

Є інформація, що розглядався варіант з його поверненням в "Динамо", але Михайличенко сказав, що розраховує на інших футболістів. Хачеріді на даному етапі не потрібен "Динамо", - приводить слова журналіста FootballHub.

Нещодавно Ігор Циганик повідомляв, у які клуби Хачеріді міг перейти влітку.

Нагадаємо, Євген Хачеріді зараз перебуває у статусі вільного агента.

Читайте также: Исмаили: "Из "Шахтера" очень трудно уйти"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения