Олексій Гуцуляк: "Вже найближчим часом зможу повернутись на футбольне поле"
^

Олексій Гуцуляк: "Вже найближчим часом зможу повернутись на футбольне поле"

240

Олексій Гуцуляк: "Вже найближчим часом зможу повернутись на футбольне поле"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Форвард львівських "Карпат" Олексій Гуцуляк розповів в інтерв’ю Інформаційному центру клубу про те, як він себе почуває, та поділився думками про те, чого забракло в останніх матчах "зелено-білим".

– Як ти себе почуваєш та як проходить відновлення?

– Почуваюся вже добре, думаю, що найближчим часом зможу повернутись на футбольне поле. Сьогодні вже займався на траві та доволі інтенсивно, тому вважаю, що відновлення проходить як треба.

– Що скажеш про останні матчі "Карпат"? Чого не вистачило для здобуття позитивного результату?

– Насамперед не можу не відзначити, що команда прогресує, грає в хороший та атакуючий футбол, мені це до вподоби. Але не вистачає трішки везіння, особливо у завершальній фазі наших атак. Вважаю, що у нас все буде добре. Нам просто потрібні терпіння та час, адже в команді багато нових гравців, тому потрібно зігратись та працювати, і тоді результат неодмінно прийде.

– Як зараз проводиш свій вільний час?

– Люблю пограти в PlayStation, також їздив у Хмельницький до батьків, щоб їх провідати. Проте більшість часу відпочивав удома.

– Ти розмовляв з Романом Санжаром?

– Так, у нас вже була не одна розмова. Говорили про тренувальні питання, також Роман Миколайович казав, що хоче бачити від мене більше агресії та безпосередньої гри на атаку. Вважаю, що в цьому проблем не буде, потрібно лише сумлінно працювати. Та головне зараз – остаточно відновитися від травми.

Читайте также: Судейские назначения на 10-й тур Favbet Лиги и телепрограмма

– Що можеш сказати про майбутнього суперника – "Олександрію"?

– Це дуже сильний опонент, у складі якого чимало досвідчених гравців. Їхній виступ у Лізі Європи їм лише на руку, адже кожен матч у єврокубках дає тобі більше впевненості у наступних матчах. Не сказав би, що у "жовто-чорних" є якийсь певний лідер, мені здається, що найбільшим козиром є командна гра та дружній колектив.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме