Роман Санжар: "Вважаю, що команда рухається у правильному напрямку"
^

Роман Санжар: "Вважаю, що команда рухається у правильному напрямку"

534

Роман Санжар: "Вважаю, що команда рухається у правильному напрямку"
Фото - "Карпаты"

Головний тренер львівських "Карпат" Роман Санжар розповів Інформаційному центру клубу про очікування від матчу з "Інгульцем" та прокоментував останню гру проти "Дніпра-1".

– Ви провели два офіційних матчі на посаді головного тренера "зелено-білих". Як ви їх оціните?

– Насправді знайомство з командою та з кожним гравцем ще триває. З точки зору результату, я не зовсім задоволений, тому що ми один поєдинок виграли, а в іншому зазнали поразки. Але я бачу позитивні моменти у грі, задоволений тим, як хлопці працюють на тренуваннях, адже помітно, що у них є бажання та самовіддача. Вважаю, що команда рухається у правильному напрямку, але потрібно більше часу, щоб змінити стиль гри. Найкраще знайомство з колективом може бути лише безпосередньо в матчах. Тому хлопці детально ознайомлюються з нашими вимогами, а тренерський штаб – з їхнім потенціалом.

– У поєдинку проти "Дніпра-1" ви використовували дещо іншу схему гри, ніж у протистоянні з "Ворсклою". З чим це пов’язано?

– З втратою ключових гравців. Саме тому нам довелось на позицію опорного півзахисника ставити Сергія Вакуленка, а правого хавбека грав Володимир Якімець. Вважаю, що ми зіграли не на своєму максимумі, проте у другому таймі ми виглядали набагато краще, ніж у першій половині зустрічі. Але знову ж таки – тут справа у психології. Ми в другому матчі поспіль додали після перерви, поступаючись при цьому в рахунку...

– Вже у середу "Карпати" зіграють кубковий матч…

– "Інгулець" – хороша команда, в її складі чимало гравців, які виступали у Прем’єр-лізі. Також відзначу головного тренера Сергія Лавриненка, який любить грати в атакуючий футбол. Добре знайомий з манерою гри його команд, ми не раз з ним зустрічались у матчах, коли він ще тренував "Зірку".

Читайте также: Роман Санжар: "У мене є певне бачення футболу, однак я у Львові нетривалий час"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме