Главная Украинские Favbet Лига Сергій Вакуленко: "На жаль, ми не до кінця виконали все, про що нас просив тренерський штаб"
^

Сергій Вакуленко: "На жаль, ми не до кінця виконали все, про що нас просив тренерський штаб"

458

Сергій Вакуленко: "На жаль, ми не до кінця виконали все, про що нас просив тренерський штаб"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Захисник "Карпат" Сергій Вакуленко прокоментував результат матчу з "Дніпром-1", в якому льів’яни програли з рахунком 0:2.

"Важко щось говорити після такої прикрої поразки, адже вважаю, що у другому таймі ми виглядали краще за свого суперника, але ніяк не могли забити гол. Ми грали проти дуже хорошої команди, тому цей матч був важким. Три ключові гравці пропускали цей поєдинок... Звісно, у команди є резерв, щоб замінити відсутніх, проте вважаю, що нам не вистачало Ді Франко, Олексія Гуцуляка та Єгора Назарини. Щодо свого амплуа: близько року не грав на позиції опорного півзахисника, тому непросто було перебудуватися, однак стався форс-мажор... Нам потрібно було більше пресингувати та намагатись грати ближче до воріт суперника, та, на жаль, ми не до кінця змогли виконати те, про що нас просив тренерський штаб", - цитує Вакуленка офіційний сайт "Карпат".

Читайте также: Favbet Лига. "Днепр-1" - "Карпаты" 2:0. Раз - Супряга, два - Супряга (Видео)

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения