Роман Санжар: "У мене є певне бачення футболу, однак я у Львові нетривалий час"
^

Роман Санжар: "У мене є певне бачення футболу, однак я у Львові нетривалий час"

621
Роман Санжар: "У мене є певне бачення футболу, однак я у Львові нетривалий час"
Фото - Оф.сайт "Карпат"

Головний тренер "Карпат" Роман Санжар в коментарі прес-службі УПЛ розповів про початок роботи з львівською командою.

— Романе Миколайовичу, минули два тижні вашої праці на посаді наставника львівської команди. Які маєте відчуття та враження?

— Відчуття найпозитивніші: все подобається, місто й клуб. Так, у мене мало часу, бо багато роботи, я за цей період лише раз вибрався в місто — дуже сподобався центр. У побуті проблем немає.

— Під час "вікна" в сезоні "Карпати" з’їздили в Румунію, де провели виграшний спаринг із "Клужем". Розкажіть, будь ласка, про нього.

— Цей виїзд був запланований попереднім тренерським штабом, відповідний контракт клуби підписали задовго до самого матчу. Сам спаринг був благодійний і тривав 120 хвилин — два тайми по 60. Для нас це виявився дуже корисний досвід: так, ми не могли розраховувати на деяких футболістів, збірників і травмованих, але отримали нагоду перевірити себе на фоні сильного суперника. Все вийшло якнайкраще: нас добре прийняли, ми з користю відіграли матч і взяли з нього багато інформації.

— На вихідних ваша нова команда провела перший офіційний поєдинок. Результат — виграшний, однак переконливою цю перемогу не можна назвати…

Читайте также: Сергій Вакуленко: "Головне – не спіймати зараз ейфорію"

— Погоджуюся: була абсолютно рівна гра. Чому у нас не все виходило? По-перше, сильний суперник. По-друге, ми недовгий час працюємо з футболістами. По-третє, кадри: є травмовані, а збірники приїхали за два дні до поєдинку. З другого боку, на мою думку, основне, що ми вимагали від гравців, вони виконали.

— Одне запитання щодо тактичної схеми. Найбільше цікавить розташування півзахисників: "Олімпік" під Вашим керівництвом грав із опорним, атакувальним хавом і центральним, який розміщувався ніби посередині, а з "Ворсклою" було чітко видно, що Назарина та Кльоц розташовуються на одній лінії з ухилом на різні фланги.

— Справді, у мене є певне бачення футболу, однак я у Львові нетривалий час. Мої підопічні працювали з іншими тренерами, які награвали інші схеми, що треба враховувати. Поки що хлопці не до кінця розуміють, що ми від них вимагаємо. Тому й вийшло, що в оборонній фазі вони розташовувалися правильно, а в атакувальній, скажімо так, грали не зовсім так, як ми їх просили.

— Наступний суперник львів’ян — "Дніпро-1", який під орудою свого наставника сповідує загалом нехарактерний для України стиль.

— Із "Олександрією" вони спробували грати на контратаках, вийшли на гру з трьома центральними захисниками, проте команда Володимира Шарана просто зачавила дніпрян. Однак я переконаний: із нами вони гратимуть зовсім інакше. Готуючись до цього поєдинку, ми не станемо відштовхуватися від того, що побачили в Олександрії.

— Наостанок запитання з категорії загальних: "Карпати" доволі часто змінюють тренерів, чи дали Вам певний карт-бланш на працю в клубі?

— Ні про який карт-бланш і мови не було — я навіть не думав про таке. Ми впевнені у своїх силах. А там — буде, як буде.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме