Ігор Циганик: "Суркіс жалкує, що не змінив Хацкевича на Михайличенка ще влітку"
^

Ігор Циганик: "Суркіс жалкує, що не змінив Хацкевича на Михайличенка ще влітку"

2915

Ігор Циганик: "Суркіс жалкує, що не змінив Хацкевича на Михайличенка ще влітку"

Відомий журналіст Ігор Циганик у прямому ефірі програми "Циганик LIVE" розповів про рівень довіри президента Динамо Ігоря Суркіса до головного тренера Олексія Михайличенка:

- Я вам зараз точно можу сказати, що Ігор Суркіс абсолютно довіряє Олексію Михайличенку. І ця довіра є не-по-хит-но-ю! Я привідкрию вам таку історію. Після того, як Динамо вилетіло від Челсі, пропустивши 8 сухих м’ячів, почалися розмови про те, що Хацкевич може піти у відставку. Тоді вперше з’явилася кандидатура Олексія Михайличенка на посаду головного тренера Динамо. Тоді Ігор Суркіс серйозно роздумував. Він навіть був близький до того, щоб після закінчення сезону змінити тренера.

Що сталося? Хацкевич якось зумів переконати Суркіса, що він виведе команду до Ліги Чемпіонів. А це було пріоритетним завданням Динамо! Це точно! Спочатку Ліга Чемпіонів, потрапляння і вдалий виступ, потім Чемпіонат України, а далі Кубок. Одне із цих завдань вже невиконане, інше — під великим питанням. Зараз Ігор Суркіс жалкує, що не прийняв це рішення ще влітку, - сказав журналіст.

Нагадаємо, після призначення Олексія Михайличенка головним тренером Динамо київська команда не тішить своїми результатами: в УПЛ нічия з Олімпіком, із Зорею та домашня поразка від Десни. Ігор Циганик припустив, у чому річ:

Читайте также: Ігор Циганик: "Деякі гравці "Динамо" не звикли до навантажень і не розуміють, що відбувається"

- Складається таке враження, що команда наче проходить підготовчі збори. Команда грає так, ніби це контрольні поєдинки. Не у плані психології. Команда отримує ту підготовку, яку недоотримала влітку.

На цьому етапі футболістам Динамо треба зрозуміти, що віра в тренера є, і треба виконувати його вимоги. Головне, щоб не було паніки! Ситуація в команді зараз дуже складна! Гравці дуже довго сиділи в роздягальні, вони хочуть знайти якісь внутрішні резерви, щоб зібратися і повернути хороші результати, - сказав Циганик.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме