Главная Украинские Favbet Лига Роман Санжар: "Адаптація проходить добре, поїхали з помічником в центр, випили кави"
^

Роман Санжар: "Адаптація проходить добре, поїхали з помічником в центр, випили кави"

1233

Роман Санжар: "Адаптація проходить добре, поїхали з помічником в центр, випили кави"
Фото - Виктора Перегняка

Головний тренер ФК "Карпати" Роман Санжар став гостем програми "Реальний футбол" на телеканалі НТА.

Про адаптацію у Львові...

"Адаптація проходить добре, хоча, мабуть, лише після матчу проти "Ворскли" у мене з’явився вільний час. Ми з помічником поїхали в центр, випили кави та подивились на красу Львова".

Про свій прихід на посаду головного тренера "Карпат"...

"Безумовно, я читав, що писали в Інтернеті. Але я розумію, що всі ці розмови з'являються внаслідок того, що в людей недостатньо інформації. Тому вони свої висновки роблять на основі того, що почули по телебаченню чи прочитали в Інтернеті. Якби було так як казали, то я б зрозумів невдоволення людей, але було інакше. Жодних перемовин з жодною людиною з керівництва "Карпат" я не вів, до того часу, коли мені зателефонував спортивний директор клубу Олег Бойчишин, а це сталось після матчу "Десна" – "Карпати". Багато казали, що я був на матчі "Карпати" – "Маріуполь", але це також неправда. Коли мені зателефонував Бойчишин, то я запитав чи влагоджено всі питання з Олександром Чижевським, він відповів ствердно, і вже після цього ми розпочали перемовини".

Про завдання в "Карпатах"...

"Найважливіше завдання – це змінити стиль гри. Звісно, метою є потрапляння до першої шістки, а також розвиток молоді".

Про підготовку до матчу з "Ворсклою" та сам поєдинок...

"Складність полягала в тому, що були відсутні гравці, яких викликали до збірних. Також було чимало травмованих футболістів. Збірники приїхали за два дні до гри, тому потрібно було їх швидко ввести в курс справи, те саме стосується гравців, які перебували у лазареті. Великий плюс в тому, що в нас дуже талановита молодь, яка нам багато в чому допомогла. Психологічний стан, який був перед матчем та на початку гри, десь нас затиснув. Хлопці готувались дуже відповідально, всі максимально працювали на тренуваннях та повністю їм віддавались. В перерві ми підкорегували тактичні моменти, але їх було не багато. Я намагався більше завести команду та підняти їм настрій, адже коли зайшов до роздягальні, то всі були засмучені та з опущеними головами, проте добре, що все налагодилось у другому таймі, і гравці проявили бажання та самовіддачу".

Читайте также: Роман Санжар: "Я не вел тайных переговоров с "Карпатами"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: ФК "Карпати"

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения