Олександр Філіппов: "Вийшло все так, як запланували"
^

Олександр Філіппов: "Вийшло все так, як запланували"

781
Олександр Філіппов: "Вийшло все так, як запланували"
Фото - FootBoom

Нападник "Десни" описує недільну сенсацію на НСК "Олімпійський"

— Олександре, після такої події у Вас має бути веселий голос, але цього чомусь не відчувається.

— Настрій і голос робочі. Виграли й добре, йдемо далі.

— Керівництво надало, як премію, день-два вихідних?

— Дві доби. У нас досі був складний графік, навіть під "час" вікна багато працювали, тому потрібен був час, аби якось відійти. Видихнути. От і отримали таку нагоду.

— Щодо матчу з "Динамо": склалося враження, що чернігівці максимально наситили центр, давши супернику більше свободи на флангах.

— Таким і був план на гру: ми розуміли, що сила "Динамо" — потужна центральна вісь, яку треба нейтралізувати. А своїх флангових футболістів висунули вперед, аби ті якраз і розганяли атаки. Вийшло все так, як запланували: саме флангові атаки завершилися двома нашими голами.

Читайте также: Favbet Лига. "Динамо" - "Десна" 1:2. Победная пятка (Видео)

— Загалом — що скажете про суперника?

— "Динамо" є "Динамо", просто у них зараз смуга невдач. Наставник сказав нам перед матчем не боятися, відкриватись під партнера, грати акуратно. Вважаю, все у нас вийшло.

— Сьогодні багато хто попереджає, що найбільше "Десні" може зашкодити сама "Десна" — якщо футболісти повірять у всю похвальбу, яка лунає в бік команди.

— Такого немає й не буде. Ми, як і завжди, готуємося від гри до гри. Все триває в робочому режимі й усі розуміють, що зіграно тільки сім турів.

— У наступному приймете "Шахтар". А тут планку вже піднято, треба утримувати її на належній висоті…

— Планку виставляємо не ми, а журналісти й експерти. Ми просто собі готуємось і розуміємо: за виграш над будь-якою командою однаково дають три очки. З цього й виходимо…

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме