Олександр Кучер: "Орієнтовно три тижні не розлучатимуся зі спеціальним чоботом"
^

Олександр Кучер: "Орієнтовно три тижні не розлучатимуся зі спеціальним чоботом"

286

Олександр Кучер: "Орієнтовно три тижні не розлучатимуся зі спеціальним чоботом"
Фото - "Карпаты"

Найдосвідченіший гравець "зелено-білих" Олександр Кучер зіграв за нову команду лише один матч. Після переможного поєдинку з "Олімпіком" 36-річний захисник зазнав важкого ушкодження і надовго вибув з тренувального процесу. Про те, як зараз почувається та чим займається у вільний час, Олександр розповів в інтерв’ю Інформаційному центру ФК "Карпати".

– Олександре, як самопочуття?

– Дякую, загалом добре. Звичайно, якщо не враховувати травми (посміхається).

– Зламана нога все ще перебуває у гіпсі?

– Спочатку лікарі наклали гіпс, а зараз я пересуваюся із спеціальним чоботом, який фактично за своїми функціями є аналогічним гіпсу. Просто з ним зручніше.

– Як довго це триватиме?

– Медики кажуть, що орієнтовно ще три тижні не розлучатимуся з ним. Після цього проходитиму процес реабілітації. Для початку зробимо знімок, фахівці глянуть, як все зрослося і чи можна давати навантаження. Ґрунтовніші висновки можна буде робити лише після комп’ютерної томографії.

– Болю не відчуваєте?

– Ні, жодного болю і дискомфорту немає. Щоправда, все одно хочеться чимшвидше зняти все це і, як мінімум, повноцінно ходити. Ну а потім, звісно, почати працювати і повернутися на поле.

– Така травма вперше в кар’єрі?

Читайте также: У Александра Кучера диагностирован перелом

– Так, але буває й таке... Абсолютно ігровий епізод на тренуванні завершився серйозним ушкодженням. З кожним може трапитися – таке футбольне життя. Вдячний партнерам, що підтримують мене зараз.

– Нещодавно "Карпати" очолив новий тренер. Спілкувалися з Романом Санжаром?

– Романа Миколайовича знаю давно. Сподіваюся, що повноцінно поспілкуємося вже тоді, коли повернуся до тренувань з командою.

– Яким є дозвілля? В місто маєте змогу виходити?

– Більшість часу проводжу вдома. На вулицю виходжу лише за потреби. Наприклад, до лікаря з’їздити чи відвідати тренування сина. Тоді вибираюся з дому. А так – переглядаю футбольні матчі, дивлюся тренування. Крім того, лікарі дозволили ходити в тренажерний зал – поки працюю на велосипеді.

– Не варто сумніватися, суботній матч "Карпат" дивилися. Які враження?

– Безперечно, дивився. Радий за хлопців, вони – молодці! Вітаю усіх вболівальників з цією важливою перемогою. Сподіваюся, що далі буде тільки краще. Треба надолужувати і перемагати.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме