Главная Украинские Favbet Лига "Приїхав на тренування, а там інший наставник", - Блавацький про звільнення зі "Львова"
^

"Приїхав на тренування, а там інший наставник", - Блавацький про звільнення зі "Львова"

1595

Екс-наставник ФК "Львів", 56-річний Богдан Блавацький, який очолював команду з 16 квітня по 10 вересня, розповів у програмі "Великий футбол", як керівництво клубу вирішило з ним попрощатися. Блавацький вважає, що якби на 1 вересня ФК Львів взяв 8-9 очок, питання про звільнення не стояло б: "А 6 очок - мало на цьому етапі. Тому результат, гра ... Це все пов'язано. Чому звільняють тренерів? Мало очок в турнірній таблиці - тоді і йде зміна".

Колишній тренер "городян" зауважує, що йому приснився віщий сон про звільнення з понеділка на вівторок.

"Прокинувся о 6 ранку, говорю дружині: "Я звільнений". Вона перепитує: "Як звільнений?" "А я відповідаю: "Просто є моменти, які можу передбачити".

Як і дружину, Блавацький здивував віщим сном і генерального директора ПФК "Львів".

"Ми сіли, поговорили. Я цього чекав ... Перебування у вищій лізі тренера - це кожен день, щотижня, щомісяця перебування у вищій лізі - великий успіх тренера, який тримається на плаву", - сказав Блавацький.

"А інформацію про призначення нового головного тренера повідомили вранці у вівторок, коли я приїхав на тренування, а там вже був інший тренер. "Я зрозумів, що "винесення тіла відбувся", - додав Богдан Блавацький.

Читайте также: Богдан Блавацький: "Добре знаю, як займається з командою Руслан Костишин"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения