"Приїхав на тренування, а там інший наставник", - Блавацький про звільнення зі "Львова"
^

"Приїхав на тренування, а там інший наставник", - Блавацький про звільнення зі "Львова"

679

Екс-наставник ФК "Львів", 56-річний Богдан Блавацький, який очолював команду з 16 квітня по 10 вересня, розповів у програмі "Великий футбол", як керівництво клубу вирішило з ним попрощатися. Блавацький вважає, що якби на 1 вересня ФК Львів взяв 8-9 очок, питання про звільнення не стояло б: "А 6 очок - мало на цьому етапі. Тому результат, гра ... Це все пов'язано. Чому звільняють тренерів? Мало очок в турнірній таблиці - тоді і йде зміна".

Колишній тренер "городян" зауважує, що йому приснився віщий сон про звільнення з понеділка на вівторок.

"Прокинувся о 6 ранку, говорю дружині: "Я звільнений". Вона перепитує: "Як звільнений?" "А я відповідаю: "Просто є моменти, які можу передбачити".

Як і дружину, Блавацький здивував віщим сном і генерального директора ПФК "Львів".

"Ми сіли, поговорили. Я цього чекав ... Перебування у вищій лізі тренера - це кожен день, щотижня, щомісяця перебування у вищій лізі - великий успіх тренера, який тримається на плаву", - сказав Блавацький.

"А інформацію про призначення нового головного тренера повідомили вранці у вівторок, коли я приїхав на тренування, а там вже був інший тренер. "Я зрозумів, що "винесення тіла відбувся", - додав Богдан Блавацький.

Читайте также: Богдан Блавацький: "Добре знаю, як займається з командою Руслан Костишин"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме