Олександр Рябоконь - найкращий тренер 7-го туру Favbet Ліги
^

Олександр Рябоконь - найкращий тренер 7-го туру Favbet Ліги

337

Олександр Рябоконь - найкращий тренер 7-го туру Favbet Ліги
Фото - Денис Руденко, Footboom

Всеукраїнське об'єднання тренерів з футболу аналізує підсумки чергового туру української Favbet Ліги сезону 2019/2020. Як відзначає офіційний сайт структури, "Динамо" перебуває на шляху перебудови – новий тренерський штаб ще не здобував перемог, а тому не було сумнівів, що в домашньому матчі проти "Десни" кияни будуть грати тільки на перемогу. Тим не менш, чернігівська команда зуміла здобути три очки в складному протистоянні, вперше за час суперництва обігравши "Динамо" в офіційних матчах.

Тож сьогоднішнім лауреатом у Favbet Прем'єр-Лізі став головний тренер чернігівської "Десни" Олександр Рябоконь. Його підопічні здобули виїзну перемогу над "Динамо" (2:1).

1. Номінальний результат команди – 5 (важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

Всі ми розуміємо різницю в підборі виконавців, загальнокомандному досвіді та класі між командами, тим більше, всі три попередніх офіційних протистояння виграло саме "Динамо". Після трьохматчевої безвиграшної серії та успішного, в цілому, старту "Десни" не йшлося про жодну недооцінку, і тим цінніша підсумкова перемога "сіверян" у цьому матчі.

2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 4 (травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

Загалом, деснянці підійшли до гри практично в оптимальному складі. На користь команді пішли й зарубіжні міні-збори, влаштовані на час тижня збірних. А от динамівці не змогли задіяти через дискваліфікацію Вербича, який напередодні провів видатний матч за збірну Словенії. Це безсумнівна втрата.

3. Майстерність в роботі з кадрами – 5 (гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

Порівняно з попереднім матчем (0:0 з "Карпатами" вдома), чернігівці провели лише одну зміну в стартовому складі – але саме вона виявилася вирішальною, Кузика змінив інший вінгер – Калитвинцев-молодший. Це одна із вдалих перестановок тренерського штабу "Десни", який вдало зіграв не лише на загальнокомандній мотивації, а й на спортивних амбіціях окремих своїх підопічних, що грали, по суті, проти рідної команди.

4. Тренерська майстерність – 5 (різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

"Десна" сповна використовує наявний кадровий потенціал, варіюючи складом за різними тактичними схемами (4-3-3, 4-5-1, навіть 4-2-3-1). У матч із киянами "сіверяни" ефективно захищалися та пресингували, а в кількох епізодах (включаючи й результативні) продемонстрували зразковий перехід від оборони до атаки. При тому, що команда гостей чимало грала без м’яча, вона зберігала сили на контрвипади, а тому в підсумку здобула перемогу.

5. Накопичувальний критерій – 5 (якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

Шість турів не знає поразок "Десна" (4 перемоги та 2 нічиї), а в офіційних протистояннях із "Динамо" здобуває прем’єрну перемогу. Найголовніше – чернігівська команда, за стабілізації складу та результатів, продовжує йти на другому місці. Це гучна заявка на медальну боротьбу та єврокубкові горизонти. Саме те, до чого прагнув клуб ще з часів, коли виходив із Першої ліги.

Лауреат 7-го ігрового дня в номінації "Тренер туру" Favbet Прем'єр-ліги:

Олександр Рябоконь ("Десна")

Середній бал - 4,8

Читайте также: Favbet Лига. "Динамо" - "Десна" 1:2. Победная пятка (Видео)

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме