"Колос" - "Львів": післяматчева прес-конференція Володимира Мазяра
^

"Колос" - "Львів": післяматчева прес-конференція Володимира Мазяра

647
"Колос" - "Львів": післяматчева прес-конференція Володимира Мазяра
Фото - Денис Руденко, Footboom

Головний тренер ПФК "Львів" Володимир Мазяр на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку "синьо-золотих левів" від ковалівського "Колоса" у матчі 7-го туру Favbet Ліги сезону 2019/2020 років.

– Якщо розділити гру, то у першому таймі у нас не дуже складалося з виходом з оборони в атаку, хоча ми мали стовідсотковий момент. Пернамбуко міг забивати. Відчувалася певна нервозність. У другому таймі ми вже спокійніше грали. Але у моменті зі стандартом та голом загубили концентрацію. Нас за це покарали. У грі, в якій не мало бути переможців, він все-таки виявився. Прикро пропускати на останніх хвилинах. Дуже прикро.

– Було досить неочікувано, що Ви очолили ПФК "Львів". Чи задоволені Ви цим фактом?

– Коли приймаєш команду, треба розуміти, куди ти йдеш. Раніше, коли були поставлені нові завдання, встановлений бразильський вектор, я не був готовий до того, щоб прийняти команду. Я не мав такого досвіду роботи з великою кількістю легіонерів. Зараз вже мені надійшла пропозиція від клубу, в якому вже налагоджено багато процесів. Бразильці вже значно краще розуміють українську мову. Розуміють, як треба працювати у тренувальному процесі.

– Чого найбільше бракує цій команді прямо зараз?

– Мені сподобалося, що сьогодні команда вийшла на поле з максимальною самовіддачею. Команда максимально старалася виконати установку у плані оборони. Нам не вистачило лише забитого м’яча. Хоча у нас були хороші і перспективні атаки. Хотілося б, щоб гравці впевненіше усе виконували на футбольному полі. Зокрема, кутовий, з якого ми пропустили м’яч, на рівному місці намалювався, - цитує Мазяра офіційний сайт "Львова".

Читайте также: Владимир Мазяр возглавил "Львов", не разорвав контракт с "Горняк-Спортом"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме