Сергій Вакуленко: "Головне – не спіймати зараз ейфорію"
^

Сергій Вакуленко: "Головне – не спіймати зараз ейфорію"

459
Сергій Вакуленко: "Головне – не спіймати зараз ейфорію"
Официальный сайт "Карпат"

Центральний захисник "Карпат" Сергій Вакуленко в коментарі прес-службі "Карпат" розповів про гру 7-го туру чемпіонату України з "Ворсклою" (2:1).

– Сергію, як оціниш матч?

– Емоції лише позитивні. Це домашня перемога, вболівальники зачекалися на неї. Вважаю, що ми показали непоганий футбол і в першому таймі, і в другій половині гри. Дотиснули суперника... Так, "Ворскла" теж сильна команда, однак вдача сьогодні була на нашому боці. Вона посміхається тільки сильним. Ми даруємо цю перемогу вболівальникам.

– "Карпати" пропустили гол в роздягальню. Важко було у психологічному плані зібратися на другий тайм?

– Так, складно. У нас таке було в багатьох матчах – з "Шахтарем" так пропускали, з "Динамо". Звичайно, це б’є по психології. В перерві поспілкувалися в колективі, тренер вказав на помилки, ми підбадьорили одне одного. Розуміли, що повинні вийти і дотиснути їх. Так і сталося. Вважаю, що у нас заслужена перемога при доволі непоганому футболі з обидвох сторін.

– Новий тренер, нова сторінка в історії. "Карпати" зараз на початку свого шляху?

– Так, як бачите, дві перемоги у двох поєдинках, якщо брати до уваги спаринг з "Клужем". Як на мене, це хороший початок. Головне – не спіймати зараз ейфорію. Треба рухатися далі, розбирати помилки і залишати ті позитивні моменти, які у нас були. Думаю, що в такому випадку все в нас буде добре.

Читайте также: Сергій Вакуленко: "Зараз потрібно брати бали у Чернігові"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме