Главная Украинские Favbet Лига Олександр Назаренко: "Дніпро-1" у матчі з "Олександрією" розраховує показати найкращу свою гру"
^

Олександр Назаренко: "Дніпро-1" у матчі з "Олександрією" розраховує показати найкращу свою гру"

626

Олександр Назаренко: "Дніпро-1" у матчі з "Олександрією" розраховує показати найкращу свою гру"
Официальный сайт "Днепра-1"

Півзахисник СК "Дніпро-1" Олександр Назаренко поспілкувався із журналістами на відкритому тренуванні команди перед грою проти "Олександрії":

— Олександре, позаду двотижнева пауза в чемпіонаті країни. Як заповнили її та з яким настроєм підходите до матчу проти "Олександрії"?

— Паузу заповнили добре. Трохи відпочили, провели спаринг і тепер готуємося до непростого вояжу в Олександрію. На нас чекає складний матч, адже там дуже хороша команда, на протистояння з якою ми серйозно налаштовуємося. Детально зараз розбираємо суперника, у якого дуже швидкі фланги, але ми розраховуємо показати свій футбол і найкращу свою гру.

— У зв’язку з тим, що у суперника швидкі фланги, для тебе особисто ця гра стане цікавою і складною одночасно?

— У нас взагалі всі матчі складні. Звичайно, коли суперник швидко діє і рухається по полю, то з такими командами грати цікавіше.

— "Олександрія" трохи забуксувала на старті чемпіонату. Зараз вона вже краще виглядає?

— Перші тури усі не дуже вдало почали, окрім "Шахтаря". Зараз вже усі адаптувалися до нового чемпіонату і показують свій футбол.

— Те, що наступного тижня "Олександрія" стартуватиме в груповому раунді Ліги Європи, може якось допомогти дніпрянам з психологічної точки зору?

Читайте также: Судейские назначения на 7-й тур Favbet Лиги и телепрограмма

— Не думаю, що це буде мати якесь значення. "Олександрія" – хороша команда, проти якої нам доведеться грати по максимуму, - приводить слова Назаренка прес-служба "Дніпра-1".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме