"Дніпро-1" готувався до матчу з "Олександрією" без м'ячів
^

"Дніпро-1" готувався до матчу з "Олександрією" без м'ячів

377

"Дніпро-1" готувався до матчу з "Олександрією" без м'ячів
Официальный сайт "Днепра-1"

"Дніпро-1" продовжує готуватися до матчу 7-го туру чемпіонату України з "Олександрією", інформує прес-служба клубу.

Незвичайним вийшло сьогоднішнє (12 вересня) тренування команди, яке було відкритим для журналістів. Напередодні гравці "Дніпра-1" провели два заняття, тому сьогодні приділили увагу відновленню. Футболістам навіть не пропонували роботу з м’ячами: після тривалої пробіжки вони виконали вправи на статичну силу. Загалом тренування тривало менше години. Але це для польових гравців, які потім пішли на відновлювальні процедури. Воротарі залишилися працювати з Валерієм Городовим.

Завтра вранці футболісти "Дніпра-1" проведуть традиційне передматчеве тренування, після чого вирушать до Олександрії. Там вони відвідають матч молодіжних складів, а в суботу, 14 вересня, проведуть поєдинок Прем’єр-ліги проти "Олександрії".

"Дніпро-1" готувався до матчу з "Олександрією" без м'ячів - изображение 1"Дніпро-1" готувався до матчу з "Олександрією" без м'ячів - изображение 2"Дніпро-1" готувався до матчу з "Олександрією" без м'ячів - изображение 3"Дніпро-1" готувався до матчу з "Олександрією" без м'ячів - изображение 4"Дніпро-1" готувався до матчу з "Олександрією" без м'ячів - изображение 5"Дніпро-1" готувався до матчу з "Олександрією" без м'ячів - изображение 6

Читайте также: Олег Блохин: "Прочитал, что могу возглавить ПАОК и начал смеяться. А почему не "Реал" или "Барселону"?

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме