"Ворскла": ревізія наявного складу та перегляд новачка
^

"Ворскла": ревізія наявного складу та перегляд новачка

665

"Ворскла": ревізія наявного складу та перегляд новачка
Официальный сайт "Ворсклы"

"Ворскла" продовжує підготовку до матчу чемпіонату України з "Карпатами". Сьогоднішній робочий день, 7-го вересня, гравці основного та молодіжного складів провели пліч-о-пліч, інформує прес-служба клубу.

Справа в тому, що замість пошуків будь-яких спарингів з іншими командами тренерська рада Віталія Косовського вирішила перевірити ледь не весь свій кадровий потенціал, вимірявши "глибину" лавки запасних, та зваживши, на кого з найближчого резерву "молодіжки" в найближчих офіційних зустрічах можна буде розраховувати "основі".

Таким чином, зіграли повноцінний матч – два по сорок п’ять – змішаними складами, інформацію про які тренери забажали лишити в секреті. "Малинові" переграли "Зелених" з рахунком 2:1. Голами у переможців відзначились гравець на перегляді та Кравчук, якому асистував Лига, а "Зелені" відповіли голом Коломойця після передачі Козиренка.

"Ворскла": ревізія наявного складу та перегляд новачка - изображение 1"Ворскла": ревізія наявного складу та перегляд новачка - изображение 2"Ворскла": ревізія наявного складу та перегляд новачка - изображение 3"Ворскла": ревізія наявного складу та перегляд новачка - изображение 4"Ворскла": ревізія наявного складу та перегляд новачка - изображение 5"Ворскла": ревізія наявного складу та перегляд новачка - изображение 6

Читайте также: Официально: Андро Гиоргадзе перешел из "Ворсклы" в "Фастав Злин"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме