"Десна" - "Колос": післяматчева прес-конференція Олександра Рябоконя
^

"Десна" - "Колос": післяматчева прес-конференція Олександра Рябоконя

661

"Десна" - "Колос": післяматчева прес-конференція Олександра Рябоконя
Фото - ФК "Львов"

Головний тренер "Десни" Олександр Рябоконь на післяматчевій прес-конференції оцінив гру команди в поєдинку з "Колосом" (0:0), інформує прес-служба клубу.

- Від самої гри враження позитивні, від результату – негативні. Були зобов’язані реалізувати хоча б один момент: було б набагато веселіше й нам, й уболівальникам. А так… особливих претензій до команди, окрім реалізації моментів, не може бути. Грали старанно. На жаль, трохи не вистачило фарту та майстерності.

- У другому матчі поспіль Дегтярьов не реалізував, здавалося, 100 відсотковий момент. Чи не хочете зводити його до церкви?.. Й друге питання: всього три нападника у команді, але при цьому Хльобас не потрапляє у заявку на матч. У нього травма?

- Хльобас перехворів, він пропустив тиждень й тільки вчора вийшов на перше тренування. В цьому причина його не потрапляння у заявку. А щодо Дегтярьова, то сьогодні він був у церкві. Але щось не спрацювало… Хоча у церкву не для цього ходять.

- У друкованих ЗМІ Чернігівської області репортаж про матч вийде напередодні Дня Незалежності. Щоб Ви побажали українцям до цього свята?

- Ще зарано. Зробимо привітання, але ближче… (24 серпня "Десна" у гостях грає з "Олександрією", – прим.) Щоб настрій був відповідний. А то сумне вийде привітання.

Читайте также: "Дніпро-1" - "Десна": післяматчева прес-конференція Олександра Рябоконя

- Як вам сьогодні "Колос"?

- Це серйозна команда, наш принциповий суперник ще по Перший лізі. В нас завжди були цікаві матчі. Вони вигравали, ми вигравали. У нічию ще не грали… Серйозна команда, серйозний тренер, підбір гравців… Вони теж сьогодні мали моменти й могли забити.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме