Олексій Чичиков: "Сьогодні тренер зробив акцент на досвідчених гравцях"
^

Олексій Чичиков: "Сьогодні тренер зробив акцент на досвідчених гравцях"

308
Олексій Чичиков: "Сьогодні тренер зробив акцент на досвідчених гравцях"
Фото - СК "Днепр-1"

Гравець "Дніпра-1" Олексій Чичиков в коментарі прес-службі клубу розповів про гру з "Ворсклою" (1:1), та гол у ворота полтавської команди.

— Як оцінюєш результат за грою, яка була сьогодні?

— Звичайно, хотілося б перемоги, але у них було достатньо моментів, щоб теж повести у рахунку. Тому нічия, напевно, є закономірним результатом.

— Потроху звикаєте до вимог Прем’єр-ліги?

— Багато хто з футболістів не грали раніше на такому рівні. Тому від матчу до матчу ми стаємо більше досвідченими та сильнішими. Сьогодні тренер зробив акцент на досвідчених гравцях, давши молоді відпочити. Вважаю, усі прогресують, стають стабільними, молодь зростає.

— У минулому матчі ти не потрапив до заявки, а сьогодні забив. Наскільки події тижневої давнини на це вплинули?

— Що стосується попередньої гри, тренер казав, що була тактична ротація. Футболіст-професіонал у будь-якому випадку не має опускати руки. Треба виходити на поле та доводити свою спроможність. Довірили мені, і пощастило, що знайшов момент. Цей гол був нам дуже потрібний. Після нього вже думав, що в нас буде все чудово. Ми контролювали м’яч, все виходило. Але пропустили гол, проґавили момент. Нічого, це – футбол. Могли ще забити, могли й пропустити. Тому 1:1 – напевно, нормально сьогодні.

Читайте также: "Ворскла" - "Дніпро-1": післяматчева прес-конференція Дмитра Михайленка

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме