Алваро: "Коли тільки приїхав до "Львова", було дуже непросто"
^

Алваро: "Коли тільки приїхав до "Львова", було дуже непросто"

283

Алваро: "Коли тільки приїхав до "Львова", було дуже непросто"
Фото - Официальный сайт ФК "Львов"

Гравець "Львова" Алваро в спілкуванні з вболівальниками команди розповів про адаптацію в українському футболі.

- Коли я тільки-но приїхав, було дуже непросто. І це ускладнювало для мене адаптацію у футболі, я не міг просто розслабитися та отримувати задоволення від гри. Наразі я почуваюся значно краще і при цьому розумію, що ще можу прогресувати. Хочу виконувати свої обов’язки на полі на "відмінно". Тішити вболівальників і сподіватися на нові виклики у майбутньому.

У мене чудові відносини з усіма гравцями. І українцями, і бразильцями. Але все ж частіше я спілкуюся саме з бразильцями, у нас багато чого спільного. Незнання мови спочатку створювало проблеми в адаптації. Але минув час, і ми значно краще розуміємося з хлопцями.

Обрав №10 саме через підвищену відповідальність. Я знаю, наскільки важливою є ця позиція на футбольному полі. Це – дуже цікаво для мене, я люблю нові виклики! Хочу виступати у топових європейських чемпіонатах, а також коли-небудь повернутися до Бразилії і зіграти за один з місцевих грандів.

Я приїхав сюди в якості гравця нападу, але можу зіграти і всередині поля. Мені подобається ідея універсалізму. Я забив лише одного разу, у мене ще була гольова передача. Хочу регулярно грати і допомагати команді вигравати!

Читайте также: Непобедимый "Шахтер", 800-й гол "Ворсклы" и другие интриги 4-го тура УПЛ

Нагадаємо, матч 4-го туру чемпіонату України "Львів" - "Шахтар" відбудеться 18 серпня о 19:30 на "Арені Львів".

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме