Сергій Логінов: "Треба було просто забити гол "Десні"
^

Сергій Логінов: "Треба було просто забити гол "Десні"

521

Сергій Логінов: "Треба було просто забити гол "Десні"
Фото - "Днепр-1"

Віце-капітан СК "Дніпро-1" Сергій Логінов поділився власними враженнями в інтерв’ю клубній прес-службі після матч проти чергінівської "Десни":

— Сергій, зрозуміло, що зараз усі розчаровані результатом, але все ж таки, чого сьогодні не вистачило команді хоча б для нічиєї?

- Не вистачило забитого голу. Ми начебто і старалися у порівнянні з двома попередніми матчами проти "Олімпіка" і "Зорі", грати у свій футбол. І, на мій погляд, у нас достатньо непогано вдавалося грати саме у комбінаційний футбол, але просто не вистачило забитого голу. Моменти у нас були: і в першому таймі, і після перерви, але просто не забили.

— Що трапилося, коли команда пропустила гол?

— Будемо дивитися вже на відео, коли аналізуватимемо матч. У нас була настанова — намагатися розігрувати м’яч від власних воріт, але тут нас накрили. Будемо дивитися цей момент і робити з нього висновки.

— Сьогодні під час матчу був неординарний момент, коли ти під час гри передав капітанську пов’язку Сергію Кравченку, який з’явився на полі вже під час другого тайму. Про це домовлялися заздалегідь?

— Тут немає нічого дивного. На поле вийшов наш капітан, і йому дісталася капітанська пов’язка. Тут все просто.

— Попереду матч проти "Ворскли". Як до нього готуватиметься команда?

— По-перше, треба буде зробити висновки по цьому матчу, треба аналізувати матч проти "Десни", і вже далі готуватися до наступної гри. Попереду у нас черговий непростий матч, адже там хороша, швидка команда.

Читайте также: "Днепр-1" - "Десна" 0:1. Подарок от чемпиона мира

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме