Сергій Булеца: "В "Дніпрі-1" прості хлопці, всі мене підтримали, одразу було легко працювати"
^

Сергій Булеца: "В "Дніпрі-1" прості хлопці, всі мене підтримали, одразу було легко працювати"

360
Сергій Булеца: "В "Дніпрі-1" прості хлопці, всі мене підтримали, одразу було легко працювати"
Фото - Днепр-1

Один з трьох чемпіонів світу у "Дніпрі-1" Сергій Булеца, тільки-но прийшовши в оренду з "Динамо", одразу увірвався до основи нашої команди. Його настирливість швидко полюбилась вболівальникам, а стандарти у виконанні Булеци завжди дуже небезпечні.

Тож невипадково саме цей футболіст був обраний обличчям чергового матчу "Дніпра-1". Як відзначає офіційний сайт дніпрян, окрім афіш та соціальних мереж він став героєм і матчевої програмки. У ній є інтерв’ю з ним, а також яскравий постер.

— Сергію, як вважаєш, 4 очки після двох стартових турів – гарний результат?

— Гадаю, так, це добрий показник. Тим більше ми перший сезон граємо у Прем’єр-лізі. Для хлопців, для тренерського штабу, вважаю, це хороший результат.

— В обох матчах у других таймах доводилося багато захищатися. Чому команда настільки притискалася до власних воріт?

— Напевно, такий хід подій був зумовлений рахунком. Суперники мали додавати, та й ми ще не всі повністю готові фізично. Треба було оборонятися, щоб нам не забили.

— Ти приєднався до команди незадовго до початку сезону, але швидко завоював місце у складі. Вдалося одразу відчути партнерів?

— Так, тут прості хлопці. Мене підтримали всі, за що я дуже вдячний. Завдяки цьому, одразу працювати було дуже легко. Граю там, де мені й подобається: у центрі поля, дещо у відтяжці. І за межами поля, у спілкуванні, у все просто супер!

А ще Сергій Булеца відверто та нічого не приховуючи розповів, чим відрізняється тренувальний процес у "Динамо" та "Дніпро-1", а також розкрив таємницю однієї домовленості з Ігорем Когутом. Дізнатись про все це та дещо інше ви зможете, придбавши програмку матчу "Дніпро-1" — "Десна" перед сьогоднішньою грою. Початок матчу – о 17.00.

Читайте также: Сергій Булеца: "Гол за "Дніпро-1" надасть більше впевненості"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме