Орест Кузик: "Будемо намагатися рухатися у тому ж напрямку"
^

Орест Кузик: "Будемо намагатися рухатися у тому ж напрямку"

413
Орест Кузик: "Будемо намагатися рухатися у тому ж напрямку"
Фото - СК Днепр-1

У матчі з "Ворсклою" за "Десну" дебютував півзахисник Орест Кузик. Про перший матч за нашу команду та гру проти колишнього клубу журналісти офіційного сайту чернігівців порозмовляли з екс-футболістом "Дніпра-1".

Ви провели дебютний матч за "Десну". Наскільки встигли адаптуватися до колективу?

У плані адаптації не було жодних проблем, тому, що хлопці гарно знайомі. Найголовніше – звикнути до тактики команди, знати усі комбінації, які команда використовує на футбольному полі, й звикнути до партнерів. Але, у цілому, жодних проблем немає.

Який настрій у команді після перемоги над "Ворсклою"?

Після перемог настрій завжди гарний. Будемо намагатися рухатися у тому ж напрямку, намагатися не втрачати очки та продовжити переможну серію.

У найближчому турі "Десна" зустрінеться з Вашим колишнім клубом – "Дніпром-1". Наскільки для Вас ця гра буде принциповою?

Думаю, немає різниці з ким грати: кожен суперник володіє непоганим рівнем та показує якісну гру. До того ж це лише початок чемпіонату, тож до усіх треба гарно готуватися. Звісно, хочемо перемогти: показати якісну гру та добитися результату.

Кого б Ви виділили у стані суперника?

У "Дніпра-1" гарна команда, багато швидкісних футболістів. Тому не хочеться виділяти когось одного. Є й молоді, й більш досвідчені гравці, які можуть підказати. Тому буде важкий матч. Думаю, команда з Дніпра – одна з тих, хто намагається грати у якісний комбінаційний футбол.

Читайте также: Орес Кузык: "Стараемся играть в атакующий футбол"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме