Дмитро Михайленко: "Ми скучили за вболівальниками і повними трибунами"
^

Дмитро Михайленко: "Ми скучили за вболівальниками і повними трибунами"

383

Дмитро Михайленко: "Ми скучили за вболівальниками і повними трибунами"
Фото - Оф.сайт СК "Днепр-1"

Головний тренер СК "Дніпро-1" Дмитро Михайленко поспілкувався із журналістами під час відкритого тренування команди:

- Дмитро Станіславович, команда набрала чотири очки в двох матчах. Як ви особисто оцінюєте старт команд и в УПЛ?

— Чотири пункти – це добре, а якість гри ми хочемо покращити. В цілому, все нормально. Якби перед початком чемпіонату нам сказали, що матимемо чотири очки після перших двох матчів, то ми були б цілком задоволені. Але старт чемпіонату ще триває, дві гри для оцінки – це замало, а робити якісь висновки можна буде вже після п’яти матчів.

— Ви неодноразово казали, що в УПЛ інші швидкості і рівень суперників. Як у зв’язку з цим змінився тренувальний процес?

— Зміни у нас в першу чергу пов’язані з відпрацюванням позиційної оборони та інших захисних фаз. У Першій та Другій лігах ми цьому практично не приділяли уваги, тому що більшу частину ігрового часу володіли м’ячем, а суперники діяли на контратаках. Зараз же суперники закривають нас на тривалий час біля наших воріт, тому більшу частину тренувального процесу ми відпрацьовуємо саме дії у захисті.

— Ми бачимо, що сьогодні Кравченко працює у загальній групі. Коли можна очікувати появу капітана команди в офіційних матчах?

Читайте также: Дмитро Михайленко: "Зоря" грає цікаво - в Україні, здається, так ніхто не діє"

— Нам Сергія дуже не вистачає, і ось ця безініціативна гра, і те що суперник більшу частину часу контролює м’яч, все це трапляється через його відсутність на полі. Розраховуємо, що він відновиться якомога швидше. Він вже другий день працює у загальній групі, тому побажаємо йому здоров’я.

— На матчі з "Олімпіком" команду прийшли підтримати більше семи тисяч вболівальників. Враховуючи хороший старт команди, розраховуєте, що на матч проти "Десни" прийде ще більше глядачів?

— Дійсно, ми цього очікуємо. Хочеться, щоб вболівальників приходило більше. Ми скучили за вболівальниками і повними трибунами.

— Є шанси, що у найближчому матчі на поле вийдуть Гуйє, Кобахідзе і Вакулко?

— Так, є. Шанси вийти на поле тих хлопців, яких ви назвали, дуже високі.

— Перед тренуванням було теоретичне заняття. На що там акцентували увагу футболістів?

— Ми намагаємося покращити нашу гру у першу чергу з м’ячем, тому що нас не влаштовує ситуація, коли ми володіємо м’ячем тільки сорок відсотків часу. Ми важко керуємо грою, нам треба покращувати цей компонент – це взаємопов’язані речі із якістю єдиноборств. Тому робимо акцент саме на цьому.

— Будете підлаштовуватися під гру "Десни"?

— Ми будемо грати у свій футбол при наших вболівальниках, диктувати власні умови. Інша справа, наскільки це вдасться, адже такі ж наміри у нас були і у матчі з "Олімпіком", проте вийшло по-іншому. Тож, будемо старатися нав’язати супернику свою гру, а як це вдасться – час покаже.

Читайте также: "Дніпро-1" - "Олімпік": післяматчева прес-конференція Дмитра Михайленка
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме