Сергій Кравченко повернувся в основну групу "Дінпра-1"
^

Сергій Кравченко повернувся в основну групу "Дінпра-1"

376

Сергій Кравченко повернувся в основну групу "Дінпра-1"
Фото - Оф.сайт ФК "Днепр-1"

Футболісти СК "Дніпро-1" провели відкрите тренування для представників ЗМІ, інформує офіційний сайт клубу. Журналістам довелось дещо зачекати початку заняття, адже виходу команди на поле передувала теорія. А коли футболісти вийшли із зали для теоретичних занять, усім в око впала наявність у загальній групі Сергія Кравченка. Відновлення після травми підходить до завершення, і, як розповів головний тренер Дмитро Михайленко, капітан вже два дні тренується з партнерами по команді.

Розминались дніпряни під керівництвом тренера з фізпідготовки Євгена Баришнікова, після чого розділились: воротарі пішли працювати з Валерієм Городовим, а польові гравці розподілились на "квадрати". Гра проходила на дуже хорошому емоційному фоні, з рахунком зроблених поспіль дотиків та взаємними жартами.

А потім прийшла черга серйозної вправи. На полі моделювали ігрові ситуації, які вочевидь, розглядалися перед тим на теоретичних заняттях. Одна група гравців намагалася діяти так, як це може робити "Десна", а інша — протистояла цьому. Дмитро Михайленко уважно стежив за ходом роботи, час від часу зупиняючи своїх підлеглих та корегував їхні дії.

Нагадаємо, у неділю, 11 серпня, "Дніпро-1" прийматиме у матчі Прем’єр-ліги чернігівську "Десну". Початок матчу о 17:00

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме